04 Şubat 2009, Çarşamba 16:54:22

EL AL ANTALYA UÇUŞLARINI DURDURDU

İsrail’in El-Al Havayolları, Antalya uçuşlarını durdurdu…
  • slm öncelikle ant havalimanında bir gümrük çalışanı olarak israil uçaklarının gelmesi veya gelmemesi hiçte umrumuzda değil inşallah hiç gelmezler hırsız adamlar birde havalimanında güvenlik yapıyorlar aşağılık adamlar biryerlerinden korktukları belli saygılar
  • Ben anlamiyorum. Israil devleti bugune kadar Turkiye`den ne toprak talebinde bulundu ne de dusmanca bir tavir gosterdi. Savunma konusunda en iyi muttefikler, askeri isbirligi vardir. Fakat, komik olan su ki, Turkiye`den toprak talebinde bulunan,turkleri tarihte gecmeyen soykirimda suclayan ermenilere kucak acmak istiyoruz. :( ASALA`nin icerisinde filistin araplari ermenilerle beraber turklere karsi teror gosterdi, ne cabuk unutuldu?
  • Misafir rumuzlu dostum.Gelmesinler demek kolay, antalya turizm geliriyle kalkınan bir şehir.Bu gelirden sokaktaki seyyar satıcıdan tut,dolmuşçusu,lokumcusu,tekstilcisi her kes faydalanıyor.Rus ve avrupalı turistin olmadığı kış sezonunda nereden baksan haftalık 1500 ile 2000 israilli turist geliyordu.Başbakanımız Davostaki tutumunda haklı olabilir.Fakat öncesinde yaptığı gereksi açıklamalar antalya kış turizmini baltalamıştır.Savaşa tabiki tepkisiz kalmayacağız ama ''kanları yerde kalmayacak,intikamlarını alacağız '' benzeri açıklamalar T.C başbakanına yakışmadığı gibi onca emek vererek geliştirilen turizmi baltalamıştır.Turizmle geçinen bir kentin önemi yok tabi,önemli olan seçimler değilmi.Ama olsun oy uğruna 1 torba kömürle gönül alın
  • yanlış hatırlamıyorsam swiss air de vardı air marshall.sonuçta ucak onların kendi toprağı sayılır ve ucaktan cıkmadıkca sorun teşkil etmez.bu uygulama amerikada mevcut.DHMİ nin itarzı sanırım terminale cıkmak istiyen silahlı muhafızlardan kaynaklanıyor. Ayrıca DAVOS la ilgisi yok diyorsunuz bu güne kadar bütün israil uçuşlarına uygulanan güvenlik önlemleri DAVOS tan sonra yetersiz geldiyse bence DAVOS la direk bağlantılıdır. DAVOS sonrası türkiyede yükselen antisemitizme karşı bir önlem alma isteğidir. saygılar.

İki ülkenin İsrail uçaklarında silahlı güvenlik görevlisi bulundurulmaması konusunda anlaşamamaları üzerine böyle bir karar alındığı öğrenildi.

Daha önceden de bu anlaşmazlığın söz konusu olduğu, ancak uçuşların durdurulması kararının yeni alındığı ifade edildi.

Bundan sonraki gelişmelerin ne olacağı ise bilinmezken, Davos'ta yaşanan krizin bu kararın alınmasında etkili olup olmadığı ise merak konusu.

EL AL ANTALYA UÇUŞLARINI DURDURDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 9 yıl önce
slm öncelikle ant havalimanında bir gümrük çalışanı olarak israil uçaklarının gelmesi veya gelmemesi hiçte umrumuzda değil inşallah hiç gelmezler hırsız adamlar birde havalimanında güvenlik yapıyorlar aşağılık adamlar biryerlerinden korktukları belli saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ben anlamiyorum. Israil devleti bugune kadar Turkiye`den ne toprak talebinde bulundu ne de dusmanca bir tavir gosterdi. Savunma konusunda en iyi muttefikler, askeri isbirligi vardir. Fakat, komik olan su ki, Turkiye`den toprak talebinde bulunan,turkleri tarihte gecmeyen soykirimda suclayan ermenilere kucak acmak istiyoruz. :( ASALA`nin icerisinde filistin araplari ermenilerle beraber turklere karsi teror gosterdi, ne cabuk unutuldu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Misafir rumuzlu dostum.Gelmesinler demek kolay, antalya turizm geliriyle kalkınan bir şehir.Bu gelirden sokaktaki seyyar satıcıdan tut,dolmuşçusu,lokumcusu,tekstilcisi her kes faydalanıyor.Rus ve avrupalı turistin olmadığı kış sezonunda nereden baksan haftalık 1500 ile 2000 israilli turist geliyordu.Başbakanımız Davostaki tutumunda haklı olabilir.Fakat öncesinde yaptığı gereksi açıklamalar antalya kış turizmini baltalamıştır.Savaşa tabiki tepkisiz kalmayacağız ama ''kanları yerde kalmayacak,intikamlarını alacağız '' benzeri açıklamalar T.C başbakanına yakışmadığı gibi onca emek vererek geliştirilen turizmi baltalamıştır.Turizmle geçinen bir kentin önemi yok tabi,önemli olan seçimler değilmi.Ama olsun oy uğruna 1 torba kömürle gönül alın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
yanlış hatırlamıyorsam swiss air de vardı air marshall.sonuçta ucak onların kendi toprağı sayılır ve ucaktan cıkmadıkca sorun teşkil etmez.bu uygulama amerikada mevcut.DHMİ nin itarzı sanırım terminale cıkmak istiyen silahlı muhafızlardan kaynaklanıyor. Ayrıca DAVOS la ilgisi yok diyorsunuz bu güne kadar bütün israil uçuşlarına uygulanan güvenlik önlemleri DAVOS tan sonra yetersiz geldiyse bence DAVOS la direk bağlantılıdır. DAVOS sonrası türkiyede yükselen antisemitizme karşı bir önlem alma isteğidir. saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000