14 Ekim 2011, Cuma 11:54:28

EĞİTİM UÇAĞI ZORUNLU İNİŞ YAPTI (GÜNCELLENDİ)

Kırşehir'de eğitim uçağı acil iniş yaptı.
  • iki motorda durmuş...allah allah ne kadar büyük bir tesadüf değilmi?aynı anda iki motor haaa....hadi ağzınızdaki baklayı çıkarın bakalım nasıl olsa gerçekler ortaya çıkar yakında
  • gülüyorum halinize sadece...geri kimin olduğu ortada...kurbanda gelin şeker vereyim size :))
  • Ferdi hocayı yllardır tanırım, öğrencileri ondan ilk önce insan olmayı mütevazi olmayı öğreniyordur diye düşünüyorum. Çok iyi bir pilot olduğunuda onu tanıyan herkes bilir. İki motoruda duran bir uçağı indirmek her baba yiğidin harcıda değildir ayrıca. Eline yüreğine sağlık ferdi hoca. Daha çok pilot yetiştireceksin allahın izniyle. Geçmiş olsun.
  • THK .TÜRKKUŞU bünyesinde gelişen bu tip uçak kazalarını THK na isnat etmek çok yanlış. Nedenmi,ben 20 yıl o mübarek ocakta çalıştım,uçaklar uçuş öncesi kont.leri yapılır ve plt lar imza karşılığı karşılıklı olarak uçağı teslim alır,salimen uçuşa çıkarlar.Hiç bir uçak havada arıza yapmıyacak diye bir kanun yoktur,bu dünya havacılığındada böyledir.Tüm havacı kardeşlerime emniyetli uçuşlar dilerim.
 Kırşehir'in Mucur ilçesine bağlı Büyükkayapa köyü yakınlarında Türk Hava Kurumu'na bağlı eğitim uçağı bu sabah saat 09.20'de toprak alana zorunlu iniş yaptı.

Cessna 402 tipi uçakta iki kişinin bulunduğu öğrenildi. Uçakta bulunan pilot Ferdi Tombul ve pilot adayı Fatih Mehmet Balık'ın sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.

Bu arada, uçaktaki arızanın motora yakıt gitmemesinden kaynaklandığı iddia edildi.

 
EĞİTİM UÇAĞI ZORUNLU İNİŞ YAPTI (GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (57)

Misafir ~ 7 yıl önce
iki motorda durmuş...allah allah ne kadar büyük bir tesadüf değilmi?aynı anda iki motor haaa....hadi ağzınızdaki baklayı çıkarın bakalım nasıl olsa gerçekler ortaya çıkar yakında

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
gülüyorum halinize sadece...geri kimin olduğu ortada...kurbanda gelin şeker vereyim size :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ferdi hocayı yllardır tanırım, öğrencileri ondan ilk önce insan olmayı mütevazi olmayı öğreniyordur diye düşünüyorum. Çok iyi bir pilot olduğunuda onu tanıyan herkes bilir. İki motoruda duran bir uçağı indirmek her baba yiğidin harcıda değildir ayrıca. Eline yüreğine sağlık ferdi hoca. Daha çok pilot yetiştireceksin allahın izniyle. Geçmiş olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
THK .TÜRKKUŞU bünyesinde gelişen bu tip uçak kazalarını THK na isnat etmek çok yanlış. Nedenmi,ben 20 yıl o mübarek ocakta çalıştım,uçaklar uçuş öncesi kont.leri yapılır ve plt lar imza karşılığı karşılıklı olarak uçağı teslim alır,salimen uçuşa çıkarlar.Hiç bir uçak havada arıza yapmıyacak diye bir kanun yoktur,bu dünya havacılığındada böyledir.Tüm havacı kardeşlerime emniyetli uçuşlar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000