20 Mart 2010, Cumartesi 11:55:57

Eğitim uçağı Hezarfen'de pistten çıktı

Hezarfen Havaalanı'nda tekli eğitim uçuşu yapan bir pilot adayı, iniş yaptığı sırada pistten çıktı. İşte Airport TV kameralarına saniye saniye yansıyan o an...
  • Değerli Havacılar, yine birbirine girmek için bir konu ve sebeb bulmuşsunuz ama burda önemli olan bu olayın temeline inmek değilmidir ? Yani ne oldu da inişte uçağı pistte tutamadı? Yan rüzgar-dümen kitlenmesi vs.. amaç bunu bulmak ve bi sonraki uçuşta aynı hayatın yapılmamasını sağlamak değilmi? ( zaten arkadaşımız da bi kaç saat sonra sorunsuz iniş kalkışlar yapmış,olayın etkisini üzerinden atmış).Ben böyle sonuç alınabilecek bir ders çıkarılmalı diye düşüyorum.saygılar
  • kuleyle bağlantı sağlanamayınca demkki pist ten çıkılıyor ? yoksa yerden kumandalı mı bu pilotlar ? birde bize iş vermiyorlar diye ağlıyorlar.işsiz güçsüzü doldurdular piyasaya !
  • sen iyice araştırda ondan sonra yorumyaz....maymun uzaya gideli yıllar oldu biz hala gidemedik...maymun uçak kullanalı yıllar oldu daha biz uçagı pistte tutamadık...daha araba bile yapamadık montajdan bir adım ileri gidemedik...sen neden bahsediyorsun arkadaşım??????????
  • dipnot:maymun uçak kullanmadı,uzaya gitti. konuyla bu kadar ilgilisiniz işte.Yurtdışında bu tür olayların olmadığını nerden biliyosunuz?7/24 yurtdışındaki gündemimi takip ediyosunuz?Türk hiçbirşeyi doğru düzgün yapamaz dediniz,elin gavuruna özendiniz bu yüzden geri kaldık herşeyden.Yabancı yalakalığından ölceksiniz.

 

Eğitim uçağı Hezarfen'de pistten çıktı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (47)

Misafir ~ 8 yıl önce
Değerli Havacılar, yine birbirine girmek için bir konu ve sebeb bulmuşsunuz ama burda önemli olan bu olayın temeline inmek değilmidir ? Yani ne oldu da inişte uçağı pistte tutamadı? Yan rüzgar-dümen kitlenmesi vs.. amaç bunu bulmak ve bi sonraki uçuşta aynı hayatın yapılmamasını sağlamak değilmi? ( zaten arkadaşımız da bi kaç saat sonra sorunsuz iniş kalkışlar yapmış,olayın etkisini üzerinden atmış).Ben böyle sonuç alınabilecek bir ders çıkarılmalı diye düşüyorum.saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
kuleyle bağlantı sağlanamayınca demkki pist ten çıkılıyor ? yoksa yerden kumandalı mı bu pilotlar ? birde bize iş vermiyorlar diye ağlıyorlar.işsiz güçsüzü doldurdular piyasaya !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sen iyice araştırda ondan sonra yorumyaz....maymun uzaya gideli yıllar oldu biz hala gidemedik...maymun uçak kullanalı yıllar oldu daha biz uçagı pistte tutamadık...daha araba bile yapamadık montajdan bir adım ileri gidemedik...sen neden bahsediyorsun arkadaşım??????????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
dipnot:maymun uçak kullanmadı,uzaya gitti. konuyla bu kadar ilgilisiniz işte.Yurtdışında bu tür olayların olmadığını nerden biliyosunuz?7/24 yurtdışındaki gündemimi takip ediyosunuz?Türk hiçbirşeyi doğru düzgün yapamaz dediniz,elin gavuruna özendiniz bu yüzden geri kaldık herşeyden.Yabancı yalakalığından ölceksiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000