17 Aralık 2017, Pazar 09:07:19

Düsseldorf Havalimanı'nda yine aynı kareler!

İstanbul'dan Düsseldorf'a gelen Türk Hava Yolları yolcuları havalimanında yine köpekle aramaya maruz kaldı.
  • Kablolar,elektrik ekipmanlarının bile alman malı olduğu yeni havaalanında danışmanlık almak için almanya ile daha geçen gün anlaşma yapıldı...Onlara iş verip,zengin etmeye devam edelim onlar da bize her adiliği yapmaya devam etsinler bize müstahak !
  • Bu uygulama yıllardır Tr’den İtalya’ya gelenlere yapılıyor
  • Bence biz almanyadan gelen yolcuları çiçeklerle karşılıyalım bütün dünya utansın
  • Türkiyede can ve mal güvenliği yok, dolayısıyla güvenlik zaafiyeti had safhada, uygulama normal bir porosedür,olması gerektiği gibi yerinde bir uygulama..

Almanya'nın Düsseldorf Havalimanında İstanbul'dan gelen yolcuların valizleri polis köpekleriyle arandı.

Bir yolcunun cep telefonuyla kaydettiği görüntülere göre, Türk Hava Yollarının (THY) tarifeli seferiyle İstanbul'dan Düsseldorf'a gelen yolcuların valizleri polis köpeklerine koklatılıyor ve bazı yolcular bu durumdan rahatsız oluyor.

AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, sosyal medya hesabında bu görüntüleri paylaşarak polisin bu uygulamasına tepki gösterdi.

TWITTER'DEN PAYLAŞTI

Yeneroğlu, Twitter'daki paylaşımında, "Ne konuklar, ne de vatandaşlar köpeklerle karşılanır! Bu zorbalık Almanya için utançtır ve hemen sonlandırılması gerekir! Türk-Alman ilişkileri bu anlayışla normale dönmez! Bu tutumlar hiçbir zaman güvenlik sağlamayacağı gibi güvensizliği de artırır." değerlendirmesinde bulundu.

Daha önce de benzer bir olay Münih Havaalanında yaşanmış, Türkiye'den gelen yolcular polis köpekleriyle aranmıştı. Kısa süre sonra Türkiye, Almanya'dan gelen yolcuları da köpekle arayarak karşılık vermişti.

 

Düsseldorf Havalimanı'nda yine aynı kareler!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

yorum yok ~ 6 ay önce
Kablolar,elektrik ekipmanlarının bile alman malı olduğu yeni havaalanında danışmanlık almak için almanya ile daha geçen gün anlaşma yapıldı...Onlara iş verip,zengin etmeye devam edelim onlar da bize her adiliği yapmaya devam etsinler bize müstahak !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İtalya ~ 6 ay önce
Bu uygulama yıllardır Tr’den İtalya’ya gelenlere yapılıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsimsiz ~ 6 ay önce
Bence biz almanyadan gelen yolcuları çiçeklerle karşılıyalım bütün dünya utansın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Baran ~ 6 ay önce
Türkiyede can ve mal güvenliği yok, dolayısıyla güvenlik zaafiyeti had safhada, uygulama normal bir porosedür,olması gerektiği gibi yerinde bir uygulama..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Süreç ~ 6 ay önce
Porosedüŕ??

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000