14 Mart 2018, Çarşamba 09:21:03

Düşen uçağa binmekten son anda vazgeçtiler!

Başaran Holding'in veliahdı Mina Başaran'ın, Dubai'deki bekarlığa veda partisine üç kişiyi daha davet ettiği öğrenildi. O isimler; Burcu Delibalta, Selen Somer ve Sevgi Akyol.
  • Şu site yorumlara kapatılsa bu kadar tik almaz, okuyan olmaz. İşi gücü fitne, fesat olan tonla insan var burada. Alkol kullanmıyormuş da bilmem ne... Sen alkol kullansan da değişen bir şey olmaz çünkü belli ki etkilenecek bir beyin yok. Otobüs kazası neden konuşulmuyormuş, zengin değiller diye miymiş... Sanki herkesin 50 TL’ye bilet aldığı uçak düşse hiç konuşmayacaktık. E be arkadaş, Allah hepsine gani gani rahmet eylesin de, sen şu yorumu “gönder” tuşuna basmadan önce hiç mi düşünmedin “uçak kazası mı daha büyük olay yoksa trafik kazası mı” diye? Trafik kazası memlekette normal. Ben sizin gibi aklı evveller yüzünden her gün trafikte kaza riski atlatıyorum zaten, alıştırdınız çok şükür. Vallahi delirteceksiniz insanı.
  • Binenlerk halini goruyoruz
  • Allah rahmet eylesin ailelerine, rabbim sabır versin:(
  • Olum gelse bir saniye kacamassin. olenlerr cok genc hayat dolu kisiler. Allah rahmet eylesin

Sabah'tan Yüksel Yavuz'un haberine göre Burcu Delibalta'nın küçük bir uçakla yolculuk yapmamak için, diğer iki ismin ise işleri nedeniyle son anda Dubai'ye gitmekten vazgeçtikleri ortaya çıktı. Şimdi o üç isim, üzüntüden yataklara düştü.

'KÜÇÜK UÇAĞA BİNMEM'

Burcu Delibalta, yakın arkadaşı Mina Başaran'ın Dubai davetini "Küçük uçak korkum var" diyerek geri çevirmiş. Kazayı öğrenen Delibalta, hastaneye kaldırıldı.

SON ANDA İŞİ ÇIKTI

İşi çıktığı için son anda seyahate katılamayan bir diğer isim ise Selen Somer. O da üzüntüden kahroldu. Davete icabet edemeyen üç isimden biri de Sevgi Akyol. Kaza haberini alan Akyol yıkıldı.

Düşen uçağa binmekten son anda vazgeçtiler!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Akıl tutulması. ~ 3 ay önce
Şu site yorumlara kapatılsa bu kadar tik almaz, okuyan olmaz. İşi gücü fitne, fesat olan tonla insan var burada. Alkol kullanmıyormuş da bilmem ne... Sen alkol kullansan da değişen bir şey olmaz çünkü belli ki etkilenecek bir beyin yok. Otobüs kazası neden konuşulmuyormuş, zengin değiller diye miymiş... Sanki herkesin 50 TL’ye bilet aldığı uçak düşse hiç konuşmayacaktık. E be arkadaş, Allah hepsine gani gani rahmet eylesin de, sen şu yorumu “gönder” tuşuna basmadan önce hiç mi düşünmedin “uçak kazası mı daha büyük olay yoksa trafik kazası mı” diye? Trafik kazası memlekette normal. Ben sizin gibi aklı evveller yüzünden her gün trafikte kaza riski atlatıyorum zaten, alıştırdınız çok şükür. Vallahi delirteceksiniz insanı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zaten ~ 3 ay önce
Binenlerk halini goruyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Buse ~ 3 ay önce
Allah rahmet eylesin ailelerine, rabbim sabır versin:(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Time is up ~ 3 ay önce
Olum gelse bir saniye kacamassin. olenlerr cok genc hayat dolu kisiler. Allah rahmet eylesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haydari ~ 3 ay önce
Başınıza ne geliyorsa hayat dolu olmaktan geliyor zaten

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000