02 Kasım 2012, Cuma 08:23:08

DÜNYANIN EN KÖTÜSÜ SEÇİLDİLER!

Ticari havayolları şirketlerini araştıran ve puanlayan Skytrax’e göre dünyanın en kötü havayolu şirketi olan Kuzey Koreli Air Koryo oldu.
  • Leonid Petrov - tam bir Kuzey Koreli uzman ismi :) Arkadaslar belki Kuzey Kore uzmani demek istemisler
  • Seneler once Rus yapimi kucuk bir ucaga binmistim. 30-40 kisilik falandi. Ucaga bindik havalandirma yok sanua gibi terledik ucak kalkti hala hava vermiyor herifler. Sonra iyice yukselince bir soguk hava bastilar titremeye basladik. Ve havalandirma cikislari buzlanma yapti. Neyse dedik buzdan zarar gelmez. Inerken buzlar erimeye basladi sipir sipir ustumuze akti. Cok enteresan bir deneyimdi. Ayni hatta bir yil sonra yine uctum ayni manzara vardi.
  • batıyla iyi geçinmez isen ne ekonomini toparlarsın ne de ticaret yapabilirsin....
  • Skytrax' e bir kaç milyon dolar para yedirseydi en kötü olur muydu?

Avrupa hava sahasında uçuşu yasaklanan ve sadece Rusya ile Çin’e az sayıda uçuşu bulunan Air Koryo uçak filosunu da yenilemeye başladı. Şirket, sadece Sovyet döneminden kalma uçaklardan oluşan filosuna yakın zamanda iki yeni çift motorlu TU-204 jet de ekledi. Ayrıca Pyongyang’daki Sunan Havalimanı da yenilendi.

Öte yandan şirkete ait bir internet sitesinin açılması Skytrax’i puanını arttırmaya ikna etmedi. Siteyi kullananlar da bağlanma hızının yavaşlığından ve sitenin sürekli hata mesajı vermesinden şikayetçi oldu

Kuzey Koreli uzman Leonid Petrov, “Görünüşe bakılırsa şirketin internet sitesi bugüne kadar Pyongyang’a gelmeyi hiç düşünmemiş insanları etkilemek için kurulmuş” dedi.

DÜNYANIN EN KÖTÜSÜ SEÇİLDİLER!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Leonid Petrov ~ 6 yıl önce
Leonid Petrov - tam bir Kuzey Koreli uzman ismi :) Arkadaslar belki Kuzey Kore uzmani demek istemisler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rus yapimi ucak anim ~ 6 yıl önce
Seneler once Rus yapimi kucuk bir ucaga binmistim. 30-40 kisilik falandi. Ucaga bindik havalandirma yok sanua gibi terledik ucak kalkti hala hava vermiyor herifler. Sonra iyice yukselince bir soguk hava bastilar titremeye basladik. Ve havalandirma cikislari buzlanma yapti. Neyse dedik buzdan zarar gelmez. Inerken buzlar erimeye basladi sipir sipir ustumuze akti. Cok enteresan bir deneyimdi. Ayni hatta bir yil sonra yine uctum ayni manzara vardi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Batıyla iyi geçincen... ~ 6 yıl önce
batıyla iyi geçinmez isen ne ekonomini toparlarsın ne de ticaret yapabilirsin....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PROMETHEUS ~ 6 yıl önce
Skytrax' e bir kaç milyon dolar para yedirseydi en kötü olur muydu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000