13 Eylül 2011, Salı 08:17:43

DÜNYANIN EN BÜYÜK HAVALİMANI GELİYOR

Çin’in başkenti Pekin’de yaklaşık olarak Bermuda büyüklüğünde (54 kilometrekare), dokuz uçak pistine sahip mega havalimanının inşasına başlandı...
  • osmanlı kapansa da kapanmasa da o senin atandır erdoğan senin atan deil ama atana sahip çık hem başbakannın neyle uğraştığını sanıyon sen bu palavralara inanmayın::::)
  • Ne güzel söyledin İst...:)
  • istanbul'a dev bir havalimanı bir an önce yapılması lazım.geç bile kalınıyor.adının ne olacağına sonra karar veriririz.ayrıca osmanlıyı yıkan içerideki ajanlar değil, kendini yabancıların kollarına bıkaran padişah çocukları ve damatlarıdır.
  • Osmanlıya laf söyleyebilmek için onun yaptığının 1000 de birini yaptınmı dostum sende vaktinde osmalıyı parçalamak için içeriden kemirenlerin torunusun galiba
Çin’in başkenti Pekin’de yaklaşık olarak Bermuda büyüklüğünde (54 kilometrekare), dokuz uçak pistine sahip mega havalimanının inşasına başlandı. Bir günde 370 bin yolcuyu ağırlayacak dünyanın en büyük havalimanı, 2015 yılında hizmete açılacak. Pekin Daxing Uluslararası Havalimanı ismini alacak alanın, Pekin’i dünyanın en işlek hava ulaşım merkezi haline getirmesi bekleniyor.

Pekin Capital Havalimanı’nı genişletmek amacıyla yapılan, Londra’nın Heathrow Havalimanı’ndaki beş terminalin tamamından daha geniş bir alan kaplayan 3 numaralı terminalin açılışının üzerinden henüz üç yıl dahi geçmedi. 

Taraf
DÜNYANIN EN BÜYÜK HAVALİMANI GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
osmanlı kapansa da kapanmasa da o senin atandır erdoğan senin atan deil ama atana sahip çık hem başbakannın neyle uğraştığını sanıyon sen bu palavralara inanmayın::::)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ne güzel söyledin İst...:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
istanbul'a dev bir havalimanı bir an önce yapılması lazım.geç bile kalınıyor.adının ne olacağına sonra karar veriririz.ayrıca osmanlıyı yıkan içerideki ajanlar değil, kendini yabancıların kollarına bıkaran padişah çocukları ve damatlarıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Osmanlıya laf söyleyebilmek için onun yaptığının 1000 de birini yaptınmı dostum sende vaktinde osmalıyı parçalamak için içeriden kemirenlerin torunusun galiba

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000