20 Eylül 2015, Pazar 13:49:33

Düğün için hava sahasını kapatıyorlar

Dünyaca ünlü top model Bar Refaeli’nin İsrail’de düğününün olacağı bölgede 17:00 ve 02:00 saatleri arasında hiçbir hava taşıtı uçamayacak.
  • Ulan bu hatun yıllarca Dicaprio ile takıldı tam evleneceklerdi ırkçı yahudiler mani oldu yetmezmiş gibi defalarca Oscar kazanması gerekirken Oscar'ı yıllarca hilkat garibesi 3. sınıf oyunculara verip durdular o da yetmedi adam küresel ısınma, çevresel felaketler ve nesli tükenmek üzere olan türlerle ilgili bir ton projede bulundu ilerde nobel alabilir belki ona bile mani olur bu şerefsizler.
  • 915 metre den daha az zaten uçak uçamaz, yine zekice bir sürü yorum.
  • hatun süperrmiş:)
  • Israil sivil havacılık dairesi yasağa tepki gösteriyorsa, bu notam'ı kim yayınlamış?

Dünyaca ünlü top model Bar Refaeli’nin İsrail’de düğününün olacağı bölgede 17:00 ve 02:00 saatleri arasında hiçbir hava taşıtı uçamayacak.

İsrail, 24 Eylül’de dünya evine girecek olan ünlü model Bar Refaeli ve iş adamı Adi Ezra’nın düğünlerinin gerçekleşeceği bölgede hava sahasını kapatacak. Hayfa kentindeki lüks otel Carmel Forest Spa Resort’un bulunduğu bölgeye 17:00’dan gece yarısı 02:00’a kadar hiçbir hava taşıtı giremeyecek. 4 kilometre çapında ve 915 metre yükseklikteki alan ise hava sahasına tamamen kapalı olacak. 

Yasağa tepki

Yetkililer, sadece İsrailli modelin düğününün fotoğraflarını çekmesi için kiraladığı özel helikopterin ve insansız hava araçlarının(İHA)bölgede uçabileceğini kaydetti. İsrail Sivil Havacılık Dairesi ise söz konusu yasağa tepki göstererek, “İsrail’in hava sahası aşağılanmıştır” açıklaması yaptı. Yetkililer, hava sahasını ihlal edenlerin pilot sertifikalarını kaybedeceklerini duyurdu. 

Düğün için hava sahasını kapatıyorlar

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Irkçı yahudiler ~ 3 yıl önce
Ulan bu hatun yıllarca Dicaprio ile takıldı tam evleneceklerdi ırkçı yahudiler mani oldu yetmezmiş gibi defalarca Oscar kazanması gerekirken Oscar'ı yıllarca hilkat garibesi 3. sınıf oyunculara verip durdular o da yetmedi adam küresel ısınma, çevresel felaketler ve nesli tükenmek üzere olan türlerle ilgili bir ton projede bulundu ilerde nobel alabilir belki ona bile mani olur bu şerefsizler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
915metre ~ 3 yıl önce
915 metre den daha az zaten uçak uçamaz, yine zekice bir sürü yorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
915 metre ~ 3 yıl önce
915 metre altında uçan uçaklar düşüyor mu? Havaalanından uçakalrı direkt bin metreye mş zıplatıyorlar. Haberde geçen "hiç bir hava taşıtı" yazısınıda mı okumadın peki?
açıklama ~ 3 yıl önce
cevap yazan akıllı bıdık bilgili arkadaşa: uçaklar düşüyor diye değil tehdit oluşturabilir veya görüntü alabilirler vs için alçak uçuşa izin vermiyorlar ki, bu her yerde yaygın. Örneğin Amerika da Amerikan futbolu basebal falan gibi karşılaşmalarda da bu tip notamlar sıkça oluyor. Havaalanından kalkan veya inen uçakların takip ettikleri rotalar var, o yüzden alçak irtifada gene o bölgenin üzerinde olmaları gerekmiyor. Bir şey bilmiyorsun bari yorum yapma soru sor bilmediğini öğren.
Akıllı bıdık ~ 3 yıl önce
Sen açıklama mı yaptın yoksa kendi kendini mi yalancı çıkardın. Bakarsan zaten bende yorumumda aynı şeyi söylüyorum. Bu durumda ya çift kişiliğe sahipsin ilk yorumun aksini iddia ediyorsun ya da sen tamamen farklı üçüncü bir kişisin ve yazılanları anlama sıkıntısı çekiyorsun.
süper ~ 3 yıl önce
hatun süperrmiş:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 3 yıl önce
Israil sivil havacılık dairesi yasağa tepki gösteriyorsa, bu notam'ı kim yayınlamış?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000