13 Kasım 2017, Pazartesi 12:47:09

Dubai AirShow'a ROKETSAN damgası

Dubai’de düzenlenen havacılık fuarına C295 nakliye uçağı ile katılan Airbus Defence ve Uzay (Airbus Defence and Space) firması beraberinde ROKETSAN ürünlerini sergiledi.
  • abartamyin arkadasim, dogru duzgun verin haber
  • Genel maksat uçağı için CN-295 te talipler arasında. Bu yüzden Roketsan’a yağ çekmişlee gibi geldi bana.
  • resmi gören CASA uçağı yaptık sanar:)
  • Önce büs degil büst, 3 kelime biliyorsun bari birini dogru bil. O büstlerde gördügün kisi olmasa bugun yoktun, nankör ! Daha 3 gün olmamıs atamızı sevgi ve saygıyla analı, klavye arkasina saklanmamis olsan bilirdi sana yapacaklarini bu millet !!!

Dubai’de düzenlenen havacılık fuarına C295 nakliye uçağı ile katılan Airbus Defence ve Uzay (Airbus Defence and Space) firması beraberinde ROKETSAN ürünlerini sergiledi. Airbus fuarda C295’in silahlı İstihbarat, Keşif ve Gözetleme( C295 Armed ISR /Intelligence Surveillance & Reconnaissance) uçağı ile yerini aldı. Uçakta farklı tipte hedefler için çok geniş yelpazede ürün kullanımını öne çıkaran firma bu çerçevede ROKETSAN’ın üç ürününe yer verdi..

C-295'le beraber L-UMTAS anti-tank füzesi, Lazer güdümlü 2,75 inç Cirit ve Mk82 serbest düşüşlü mühimmatı akıllandıran Teber-82 lazer güdüm kiti yer aldı. Firma, ROKETSAN ile imzaladığı işbirliği çerçeve anlaşmasının benzerlerini İspanya'dan Expal, Escribano ve Equipaer, Almanya'dan of Rheinmetall, ABD'den Nobles Worldwide ve US Ordnance ile imzaladığını vurguladı.

C4 Defence'nin haberine göre, Airbus'un sergilediği uçak adı açıklanmayan bir ülkenin envanterinde yer alıyor. Uçakta Nobles Worldwide ile US Ordnance'dan tedarik edilen paraşütçü yan kapılarına monte edilmiş iki adet 12.7mm makinalı tüfek bulunuyor.

Dubai AirShow'a ROKETSAN damgası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

abartmayin ~ 2 ay önce
abartamyin arkadasim, dogru duzgun verin haber

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CN-295 ~ 2 ay önce
Genel maksat uçağı için CN-295 te talipler arasında. Bu yüzden Roketsan’a yağ çekmişlee gibi geldi bana.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
resim:) ~ 2 ay önce
resmi gören CASA uçağı yaptık sanar:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Putperest ~ 2 ay önce
Önce büs degil büst, 3 kelime biliyorsun bari birini dogru bil. O büstlerde gördügün kisi olmasa bugun yoktun, nankör ! Daha 3 gün olmamıs atamızı sevgi ve saygıyla analı, klavye arkasina saklanmamis olsan bilirdi sana yapacaklarini bu millet !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000