25 Mayıs 2010, Salı 09:27:45

DOLUDİZGİN BÜYÜYOR

Türk sivil havacılığının en genç şirketlerinden Turkuaz Havayolları, filo sayısını artırmaya devam ediyor. İki uçakla operasyonlarına başlayan şirket, 20’nci ayında 8 uçaklık filoya ulaşacak.
  • T.R Yeter bukadar yağcılığın bu kadar da olmaz yafff.
  • İÇ KISIMDA MAAŞLARIN ÖDENEMEDDİĞİNİ VE YÖNETİMDE SIKINTI OLDUĞUNU DUYUYORUZ...AMA GELİŞMELER OLUMLU...SANIRIM UMARIM İİ OLUR...
  • hayırlı uğurlu olsun bu sektörün genç,dinamik ve sürekli büyüyen şirketlre ihtiyacı var geliyorsanda gümbür gümbür gel turkuaz bekleriz...
  • Yaf bi maşşallah diyin , adamı gözünüzle bide dilinizle batıracaksınız. Şirketin ikinci adamı Ahmet KARABULAĞI içten tebrik ederim, büyümeyi ona borçlular..

Ekim 2008’de iki uçakla operasyonlarına başlayan Turkuaz Havayolları, filo genişletme çalışmalarını sürdürüyor.

Halen, 3’ü Airbus 320, 3’ü Airbus 321 olmak üzere 6 uçaklık filosu bulunan Turkuaz Havayolları, belirlediği hedefler doğrultusunda emin adımlarla ilerliyor.

Turkuaz Havayolları, bu kapsamda Haziran ayı içerisinde iki uçağı daha filosuna katacak. Filoya dahil edilecek iki uçağın da Airbus 320 tipinde olduğu ve 2002 yılında uçuşlara başladığı belirtildi.

Turkuaz Havayolları kaynaklarından edinilen bilgiye göre şirketin 2010 yılı sonuna doğur iki uçak daha getireceği ve filo sayısının toplamda 10 uçağa ulaşacağı belirtildi.

Hatırlanacağı şirketin Genel Müdürü 2015 yılında 50 uçağa ulaşacaklarını açıklamıştı. İki yılda 10 uçağa ulaşan şirketin bu hedefi tutturmak için çalıştığı ifade edildi.
 

DOLUDİZGİN BÜYÜYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 8 yıl önce
T.R Yeter bukadar yağcılığın bu kadar da olmaz yafff.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
İÇ KISIMDA MAAŞLARIN ÖDENEMEDDİĞİNİ VE YÖNETİMDE SIKINTI OLDUĞUNU DUYUYORUZ...AMA GELİŞMELER OLUMLU...SANIRIM UMARIM İİ OLUR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
hayırlı uğurlu olsun bu sektörün genç,dinamik ve sürekli büyüyen şirketlre ihtiyacı var geliyorsanda gümbür gümbür gel turkuaz bekleriz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yaf bi maşşallah diyin , adamı gözünüzle bide dilinizle batıracaksınız. Şirketin ikinci adamı Ahmet KARABULAĞI içten tebrik ederim, büyümeyi ona borçlular..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000