02 Nisan 2016, Cumartesi 09:52:11

Diyarbakır'dan Erbil ve KKTC uçuşları başlıyor

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır’dan Erbil ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne (KKTC) uçak seferlerinin başlayacağını müjdeledi.
  • airporthaber lufthansa ve münih havalimani usulsüzlük yapmis ve lufthansa 1milyar euro gelir elde etmis. yapsaniz ya bu haberi ne güzel haber ayyy pardon sizin isiniz tek THY elestirmek.
  • ahmet bey havacılık sektöründeki paralelcileri ve tayyipçileri temizleyeceğiniz zamanı iple çekiyoruz. vurun artık yumruğunuzu.
  • Sn Basbakanim dün Diyarbekir konusmanizda biz KUL HAKKINI, SEHIT HAKKI gibi kabul eder ve oyle biliriz dediniz,cesitli etrika ve kumkaslarla isten atilan ve özlük haklari(pass hakkii)elinden alinan emekcilerin ahi yerde kalmamasi icin yardiminizi bekliyoruz..
  • uzun adam yer ve çalışır, kısa adam yemeden çalışır! helal olsun ahmet!!!

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Diyarbakır İl Teşkilatı ziyaretinde kente bir müjde verdi.

Başbakan Davutoğlu, “Diyarbakır Havalimanı’ndan Erbil’e uçuşlar 10 Nisan’da başlıyor. Yine Diyarbakır’dan Ercan Havalimanı’na yani KKTC’ye uçuşlar da 1 Mayıs’ta başlıyor. Bu aynı zamanda şunun işareti, Diyarbekir’de dışarıdaki Kürt kardeşlerimize ve Türk kardeşlerimize uçuş başlatıyoruz. Bu da kardeşliğin sembolü olarak Diyarbekir’i bu bölgenin merkezi yapacak. İnşallah 10 Nisan’da sembolik olarak bir Diyarbakır heyeti de Erbil Havaalanı’na uçacak. Ve bütün selamımızı güzel Erbil’e götürecek. Bilinsin ki yurt dışındaki Kürtler de, Türkler de bizim soydaşımızdır. Aynı heyet Ercan Havaalanı’ndaki uçuşa da katılsınlar. Türklerle Kürtlerin kardeşliğini gösterecek şekilde Erbil, Diyarbekir, Lefkoşa arasında dostluk üçgeni kurabilelim” dedi.

Davutoğlu, daha sonra sokağa çıkma yasağının sürdüğü Mardin’in Nusaybin ilçesinde teröristlerin saldırısı sonucu şehit düşen Diyarbakırlı Uzman Çavuş Süleyman İyikul'un ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Ardından Davutoğlu kentten ayrıldı.

Diyarbakır'dan Erbil ve KKTC uçuşları başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

hansa ~ 2 yıl önce
airporthaber lufthansa ve münih havalimani usulsüzlük yapmis ve lufthansa 1milyar euro gelir elde etmis. yapsaniz ya bu haberi ne güzel haber ayyy pardon sizin isiniz tek THY elestirmek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kısa adam ~ 2 yıl önce
ahmet bey havacılık sektöründeki paralelcileri ve tayyipçileri temizleyeceğiniz zamanı iple çekiyoruz. vurun artık yumruğunuzu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yumrukçu ~ 2 yıl önce
ahmet ve yumruk mu? ahahahahaha
Emekli magdurlar.. ~ 2 yıl önce
Sn Basbakanim dün Diyarbekir konusmanizda biz KUL HAKKINI, SEHIT HAKKI gibi kabul eder ve oyle biliriz dediniz,cesitli etrika ve kumkaslarla isten atilan ve özlük haklari(pass hakkii)elinden alinan emekcilerin ahi yerde kalmamasi icin yardiminizi bekliyoruz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emekliye ~ 2 yıl önce
Diyarbakir diye yazilir il,diyarbekirine simdi.
773 ~ 2 yıl önce
Emekli olup mağdur olman iyi olmus. Siz bu iktidar yalakaligiyla daha cok aç kalacaksiniz
kısa adam ~ 2 yıl önce
uzun adam yer ve çalışır, kısa adam yemeden çalışır! helal olsun ahmet!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000