24 Aralık 2012, Pazartesi 17:29:45

DİYARBAKIR HAVALİMANI'NDA ŞOK!

Diyarbakır'da bir kişi, kızına maddi sıkıntı yaşattığını iddia ettiği damadını havaalanında silahla vurdu...
  • .... ve volvo nickliler arkadaşlar inanıyorumki sizin gibi mahluklar o yörenin insanı gibi mert delikanlı yürekli ve merhametli değildir.
  • Deseler ki,Rusyanin en geri kalmis,yollari bozuk,alkoliklerin yasadigi bir sibirya sehri mi,yoksa diyarbakir mi sirnak ta mi yasa deseler,kesinlikle RUSYA derim hatta Afrika..Diyarbakir sirnak ve hakkari silahlari askerlerin us noktasi olmali..Tek bir el kol hareketi yapanin isi bitmeli.
  • globally foss sebep oluyor bunlara. pahali biletler pahali
  • Turkiye'de havaalanlarinda cok bariz bir guvenlik acikligi var, buda bir ornek. Guvenlikten sorumlu kisilerin egitimi yetersiz.

Edinilen bilgiye göre, İstanbul'da yaşayan S.K. (29), yakınlarını ziyaret için geldiği Diyarbakır'dan İstanbul'a dönmek üzere Diyarbakır Havaalanı'na gitti. Araçtan inen Kaya, gideceğini haber alıp havaalanında kendisini bekleyen kayınpederi M.T. (45) ile karşılaştı.

Damadını vurmak için silahını çeken M.T'nin tetiğine bastığı silah tutukluk yaptı. Bunun üzerine S.K., giden yolcu bölümüne doğru kaçmaya başladı. Ancak peşinden ateşlenen silahla sol göğsünden vuruldu. Ağır yaralanan S.K., 112 Acil Sağlık Hizmetleri ekiplerince Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyata alındı.


Gözaltına alınan M.T'nin, verdiği ilk ifadesinde damadını, kızına maddi sıkıntı yaşattığı için vurduğunu belirttiği kaydedildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

DİYARBAKIR HAVALİMANI'NDA ŞOK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

ist ~ 5 yıl önce
.... ve volvo nickliler arkadaşlar inanıyorumki sizin gibi mahluklar o yörenin insanı gibi mert delikanlı yürekli ve merhametli değildir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Krasnodar'dan.. ~ 5 yıl önce
Deseler ki,Rusyanin en geri kalmis,yollari bozuk,alkoliklerin yasadigi bir sibirya sehri mi,yoksa diyarbakir mi sirnak ta mi yasa deseler,kesinlikle RUSYA derim hatta Afrika..Diyarbakir sirnak ve hakkari silahlari askerlerin us noktasi olmali..Tek bir el kol hareketi yapanin isi bitmeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dc3 ~ 5 yıl önce
globally foss sebep oluyor bunlara. pahali biletler pahali

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne alaka ~ 5 yıl önce
biletlerin pahali olmasiyla adamin maddi sikinti sektiriyor olmasi alaksiz seyler bunlar dc3
dc3 ~ 5 yıl önce
çok kaliteli bi okul çocuğusun sen ...
Sosyal Kuram ~ 5 yıl önce
Sizi keşfedilmemiş sosyologsunuz. Nedir bu işin sırrı. Ne yer, ne içersiniz mesela ?
Turkiye havaalanlari ~ 5 yıl önce
Turkiye'de havaalanlarinda cok bariz bir guvenlik acikligi var, buda bir ornek. Guvenlikten sorumlu kisilerin egitimi yetersiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000