11 Nisan 2012, Çarşamba 18:43:30

"DHMİ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK BİZİ GURURLANDIRIYOR"

Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nde Hava Trafik Kontrolörü olarak görev yapan İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği üyeleri Antalya Havalimanı Başmüdürü Osman Serdar’ı ziyaret etti...
  • karaktersizce yorum yapmaya gerek yok
  • "iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok" muhsin yazıcıoğlu
  • "2 kişilik dernek ilahi komedya" diyene diyorum ki ilahi adalet. akıl var mantık var. iki kişilik dernk nasıl oluyorda bu haberi tum ulusal medyaya sunuyor. 7000 defa tıklanmıs haber. ortalama bi haber 4000 tık alıyor sitede.Tatca bugune kadar kac defa haber servis edebildi. Tango hotel yanki olayında gorduk. Tazminat odaklı bir haber yayınlandı.bizim isyedigimiz tazminat mı sadece. eger oyleyse arkdaslar beyanlarında sonuna kdar haklı. Bu olay bazı seylerin değişmesini gosteriyor. 21 ayda aklı yeni basına gelenler cekip gitmeli. genclere yol verilmeli. arkdaslara kolay gelsin diyorum. Tatca da da yada yeni kurulacak bir htk derneğinde gorev almaları dileğiyle. bir kontrolör
  • Ben hemen derneği araştırdım. Yönetimine baktım, yaptıkları işlere baktım. Eğitim semineri veriyorlar, kitap kampanyası düzenliyorlar, yazarlarla halkı buluşturuyorlar, halkla-devletle- sivil toplum kuruluşları ile birlikte hareket ediyorlar. Şahsiyeti insan, her şey insan için ve güçlü Türkiye diyorlar. Yani en ufak bir yanlış yok. Ben şahsen yapılan kötü yorumların bir haksızlık olduğuna inanarak arkadaşların da bunu vicdanlarında hissedeceklerine ve duygusal davranıp hislerine yenilmeyeceklerine inanıyorum.
Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nde Hava Trafik Kontrolörü olarak görev yapan İdareci ve Bürokratlar Birliği Antalya İl Temsilcisi Nebi Musa Kafalı ve İl Sekreteri Arif Tuncal, üye Ahmet Mutlu, Antalya Havalimanı Başmüdürü Osman Serdar’ı makamında ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi. İl Temsilcisi Kafalı, “İnsanca ve insana yakışır bir yaşam için çalışan Bürokratlar Birliği’nin üyesi olarak, aynı zamanda hava yolu halkın yolu anlayışını benimseyerek, hava seyrüseferinde yaptığı yatırımlar ve yap-işlet-devret modeli ile hava yolu ulaşımını vatandaşlar için ulaşılabilir hale getiren, 10 yıl öncesinde 8.5 milyon olan iç hat yolcu sayısını 58.5 milyona çıkaran DHMİ bünyesinde çalışmak, bizleri gururlandırıyor” dedi.
 
TRAFİK ARTIŞINA KARŞI MODREN HİZMET ANLAYIŞI
 
Antalya Havalimanı Başmüdürü Osman Serdar da, DHMİ’nin modern hizmet anlayışı içerisinde, yeni taksi yoluyla beraber yerdeki trafiğin hızlı bir şekilde akışının sağlanması,bu sayede yolcu memnuniyetinin artışının sağlandığını belirterek şöyle konuştu: "Antalya’da geçen yıl günlük 931 trafik sayısına ulaşılmıştır. Bu sene 1000’li sayılar beklenmektedir. 2011 yılında 25 milyonu geçen yolcu sayısı ile 2010 yılına göre yüzde 12.3 artış yakalayan havalimanımızın aynı ivmeyi 2012 yılında da koruyacağı inancındayız.”
 
Serdar, böyle bir ivmenin yakalanmasında emeği olan personelimizin eğitimi ve gelişimi için her türlü imkanları sunduklarını belirterek "Bu konuda kendi alanında özgün bir sivil toplum kuruluşu olan Bürokratlar Birliği’nin geliştireceği projeleri takip edeceğiz” diye konuştu.
 
Daha sonra söz alan İl Sekreteri Arif Tuncal ise hava trafik kontrolörleri olarak uluslararası geçerliliğe sahip olan lisans ile Antalya’nın hava trafik kontrol sorumluluğu sahasında yer alan Antalya ve Isparta havalimanları ile kısa bir zaman önce 737-800 uçak tipinin inişine izin verilen Gazipaşa Havaalanına ileri dünya standartlarında hizmet verdiklerini söyledi. Tuncal, DHMi’nin ideal çalışma koşulları içinde personeline her yönden kendini geliştirebilme imkanını sağladığını sözlerine ekledi.

"DHMİ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK BİZİ GURURLANDIRIYOR"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

Misafir ~ 6 yıl önce
karaktersizce yorum yapmaya gerek yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
"iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok" muhsin yazıcıoğlu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
"2 kişilik dernek ilahi komedya" diyene diyorum ki ilahi adalet. akıl var mantık var. iki kişilik dernk nasıl oluyorda bu haberi tum ulusal medyaya sunuyor. 7000 defa tıklanmıs haber. ortalama bi haber 4000 tık alıyor sitede.Tatca bugune kadar kac defa haber servis edebildi. Tango hotel yanki olayında gorduk. Tazminat odaklı bir haber yayınlandı.bizim isyedigimiz tazminat mı sadece. eger oyleyse arkdaslar beyanlarında sonuna kdar haklı. Bu olay bazı seylerin değişmesini gosteriyor. 21 ayda aklı yeni basına gelenler cekip gitmeli. genclere yol verilmeli. arkdaslara kolay gelsin diyorum. Tatca da da yada yeni kurulacak bir htk derneğinde gorev almaları dileğiyle. bir kontrolör

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Ben hemen derneği araştırdım. Yönetimine baktım, yaptıkları işlere baktım. Eğitim semineri veriyorlar, kitap kampanyası düzenliyorlar, yazarlarla halkı buluşturuyorlar, halkla-devletle- sivil toplum kuruluşları ile birlikte hareket ediyorlar. Şahsiyeti insan, her şey insan için ve güçlü Türkiye diyorlar. Yani en ufak bir yanlış yok. Ben şahsen yapılan kötü yorumların bir haksızlık olduğuna inanarak arkadaşların da bunu vicdanlarında hissedeceklerine ve duygusal davranıp hislerine yenilmeyeceklerine inanıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000