27 Nisan 2015, Pazartesi 17:22:33

DEVLET BAHÇELİ YILLAR SONRA UÇAĞA BİNDİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lider Devlet Bahçeli, yıllar sonra uçağa bindi ve Almanya seyahatinde Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferiyle uçtu.
  • Ülkeyi yönetmek öyle kolay değil, artık Say'ın bahçeli Ömrü billah iktidara gelemez halkın onayile, bu kadar yanlış yaptığı politika Yüzünden, eli kana bulaşmış Eski PKK Militanı ile konuşup Anlaşan bir başkanlığı artık hayalinde bile göremez, uçsada kaçsada bile!!!.
  • Adanalı degil,Osmaniye lidir ve varlıklı bir aileden gelir,doğrudur.
  • Kaleme alınan yazı adeta Bahçeli beyi uçağa binmek istemiyormuş gibi gösteriyor. Uçağa binmek, uçmak gelişmişliğin göstergesidir. Yaklaşım Bahçeliye uçmayı değil de arabayla gitmeyi uygun görüyorsa sebebini bilmek gerekir. Siyasal alitler yoğun programlarını yetiştirebilmek için bu aracı kullanmak zorundadırlar. Uçmak, havada olmak yukardan bakmak, havalara girmek anlamına gelmez. Kişi kendini tutamiyorsa zaten yönetici olamaz.
  • Helal olsun Liderimize .

Yurtiçi gezilerinde uçak kullanmamayı tercih eden MHP Lideri Devlet Bahçeli, yurtdışı gezilerinde ise bu kuralı bozuyor.

Bahçeli, 7 Haziran seçim çalışmaları kapsamında yurt dışında yaşayan Türklere hitap etmek için uçakla Almanya’ya gitti.

Almanya'ya giden Bahçeli'nin ender olarak bindiği uçaktaki bir fotoğrafı, MHP'nin resmi Twitter hesabından paylaşıldı.

Başbakan Yardımcılığı döneminde başta Çin ve Türkmenistan olmak üzere, pek çok ziyarete uçakla giden, hatta Başbakanlığa ait, küçük ANA ve GAP uçaklarıyla da seyahat eden Bahçeli, 2009 yılında da parti lideri olarak Hollanda ve Almanya ziyaretlerini de yine THY tarifeli seferleri ile yapmıştı.

DEVLET BAHÇELİ YILLAR SONRA UÇAĞA BİNDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ülkeyi yönetmek öyle kolay değil, artık Say'ın bahçeli Ömrü billah iktidara gelemez halkın onayile, bu kadar yanlış yaptığı politika Yüzünden, eli kana bulaşmış Eski PKK Militanı ile konuşup Anlaşan bir başkanlığı artık hayalinde bile göremez, uçsada kaçsada bile!!!.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sn bahceli ~ 3 yıl önce
Adanalı degil,Osmaniye lidir ve varlıklı bir aileden gelir,doğrudur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçağa binilir mi? ~ 3 yıl önce
Kaleme alınan yazı adeta Bahçeli beyi uçağa binmek istemiyormuş gibi gösteriyor. Uçağa binmek, uçmak gelişmişliğin göstergesidir. Yaklaşım Bahçeliye uçmayı değil de arabayla gitmeyi uygun görüyorsa sebebini bilmek gerekir. Siyasal alitler yoğun programlarını yetiştirebilmek için bu aracı kullanmak zorundadırlar. Uçmak, havada olmak yukardan bakmak, havalara girmek anlamına gelmez. Kişi kendini tutamiyorsa zaten yönetici olamaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ulkucuuu ~ 3 yıl önce
Helal olsun Liderimize .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000