21 Şubat 2014, Cuma 10:27:47

DEV UÇAĞIN RÜZGARLA İMTİHANI

İngiltere'nin Birmingham Uluslararası Havalimanı'nda şiddetli yan rüzgara rağmen iniş yapan bir uçağın görüntüleri sosyal medyada izlenme rekoru kırıyor.
  • BU ŞARTLARDA GAYET NORMAL BIR İNİŞ, inat RUMUZLU ŞAHIS HAVACILIĞIN H ŞINI DAHI BILMIYOR GÖBEKTEN ATIYOR
  • ALLAHIM BIZIMKILERI KORUSUN URKUTUCU GERCEKTEN
  • muhtesem inmis kimse rerreroo demesin..10 numara
  • Amca inat edip ucagi indirdi ama....azcikda ucagi "HASHAT" etti !!! Bu isin chapteri yok arkadaslar bu tamamen tarzanlik !!! Faciaya ramak kalmis !! F/O da herhalde sesini cikaramamis anlasilan ! Umarim o Tarzan kaptan da bu sahneleri izler ve ikinci kez ayni tarzanligi yapmaz ! Unutmayalim böyle bir hatanin sonucu malum, sonucda kimse murat 124 ile sahilde hava atmiyor !!!

İngiltere merkezli charter seferler yapan First Choice Airways'e ait B767-300ER tipi yolcu uçağının şiddetli rüzgara rağmen başarılı bir şekilde iniş yaptığı görüntüler internette izlenme rekorları kırıyor.

Birmingham Uluslararası Havalimanı'nda çekilen görüntülerde B767-300ER tipi yolcu uçağı, saatte 65 kilometre süratle esen rüzgara rağmen başarılı bir şekilde iniş gerçekleştiriyor. Tonlarca ağırlıktaki uçağın zorlu iniş sırasında yavaşlatılmış görüntülerinde iniş takımlarının dayanıklığı gözler önüne seriliyor.

Geçtiğimiz Pazar günü kaydedildiği belirtilen görüntüler şimdiden video paylaşım sitesi YouTube'da 5,5 milyondan fazla kişi tarafından izlendi.

İŞTE O ZORLU İNİŞİN GÖRÜNTÜLERİ

DEV UÇAĞIN RÜZGARLA İMTİHANI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Cüz ~ 4 yıl önce
BU ŞARTLARDA GAYET NORMAL BIR İNİŞ, inat RUMUZLU ŞAHIS HAVACILIĞIN H ŞINI DAHI BILMIYOR GÖBEKTEN ATIYOR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
INAT dan cevap ~ 4 yıl önce
24 yillik havaciyim caaaaniiiim....ama anlasilan sen daha cok göbekler ile ilgileniyorsun. Muhtemelen sen ayaklarinin üstünde durdugundan daha fazla ben havada kaldim...cigerimmmm
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
ALLAHIM BIZIMKILERI KORUSUN URKUTUCU GERCEKTEN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
super ~ 4 yıl önce
muhtesem inmis kimse rerreroo demesin..10 numara

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Inat ~ 4 yıl önce
Amca inat edip ucagi indirdi ama....azcikda ucagi "HASHAT" etti !!! Bu isin chapteri yok arkadaslar bu tamamen tarzanlik !!! Faciaya ramak kalmis !! F/O da herhalde sesini cikaramamis anlasilan ! Umarim o Tarzan kaptan da bu sahneleri izler ve ikinci kez ayni tarzanligi yapmaz ! Unutmayalim böyle bir hatanin sonucu malum, sonucda kimse murat 124 ile sahilde hava atmiyor !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cahilsin inat dayi ~ 4 yıl önce
Bunun adi cross wind landing,bilginize.
cahi...`e CEVAP ~ 4 yıl önce
Akilli kardesim yasim 43 ve 2002`den WB kaptaniyim hemde 18xxx h uctum...evet nasil anladin sen onu hatta ilkokul 1`den terkim.......sen o görüntülerden rüzgarin hizini bir söylesene bizlere...akil küpü arkadasim...yoksa sende mi göbekcisin ??? cigerimmm

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000