10 Haziran 2017, Cumartesi 15:50:56

Denizli'de havapark kurulacak

Denizli Valiliği öncülüğünde yürütülmesi planlanan ‘Havapark’ projesi ile ilgili ilk toplantı gerçekleştirildi.
  • Bakanlıkça yetkisiz olduğu ilan edilen thk ve onun yöneticileri emekli askerlerin bu uğraşısı THSF na karşı biz faaliyet yapıyoruz gösterisinden ibarettir. İnönü hava parkını emekli askerlerin golf sahası yapan bu zihniyetten kurtulmadıkça sürünmeye devam
  • İstanbul a bir hava park yapılsa olmazmıydı.. 100 sene geriden geliyoruz havacılığı sadece tayyare sananların ülkesinde işimiz zor..
  • bir isin icinde thk varsa o isden hayir gelmez... bu isin icine THK girerse gercekten Guzel Denizli'ye yazik olur...
  • Genclik ve spor bakanligi tarafindan bir genelge yayinlanarak THK nin faaliyetleri gecersiz denmisti.. Eger o genelge dogru ise bu sportif havacilik düsmani THK nkn orada ne isi var. Havacilik feeerasyonu THSF den cevap bekliyoruz. Artik bu Thk Mhk dan biktik... Kominizm cöktü ama bu hirsizlar amatör düsmani bu kurum cökmedi....

Denizli’de, Havapark Projesi ile balon, paraşüt, planör gibi hafif hava araçlarının kullanılması için yapılması planlanan uçuşlar ile ilgili toplantı yapıldı.

Valilik Makam Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya, Denizli Valisi Ahmet Altıparmak, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Vali Yardımcısı İsmail Soykan, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilgili daire müdürleri, Türk Hava Kurumu (THK) Gökçen Havacılık Genel Müdürü Erdoğan Arslantaş ve diğer ilgililer katıldı.

Toplantıda THK Gökçen Havacılık Genel Müdürü Erdoğan Arslantaş, slayt eşliğinde proje sunumu yaptı. Daha sonra katılımcılar proje hakkında görüş ve önerilerini bildirdiler. İlk toplantısı yapılan Havapark Projesi ile Denizli’de balon, paraşüt, planör gibi hafif hava araçlarının kullanımıyla ilgili THK ve ilgili diğer kurumlarca eğitim verilmesi ve gösteri uçuşları yapılması planlanıyor.

Denizli'de havapark kurulacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

thk ~ 1 yıl önce
Bakanlıkça yetkisiz olduğu ilan edilen thk ve onun yöneticileri emekli askerlerin bu uğraşısı THSF na karşı biz faaliyet yapıyoruz gösterisinden ibarettir. İnönü hava parkını emekli askerlerin golf sahası yapan bu zihniyetten kurtulmadıkça sürünmeye devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Paramotorcu ~ 1 yıl önce
İstanbul a bir hava park yapılsa olmazmıydı.. 100 sene geriden geliyoruz havacılığı sadece tayyare sananların ülkesinde işimiz zor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
anlayana ~ 1 yıl önce
bir isin icinde thk varsa o isden hayir gelmez... bu isin icine THK girerse gercekten Guzel Denizli'ye yazik olur...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Federasyon.., ~ 1 yıl önce
Genclik ve spor bakanligi tarafindan bir genelge yayinlanarak THK nin faaliyetleri gecersiz denmisti.. Eger o genelge dogru ise bu sportif havacilik düsmani THK nkn orada ne isi var. Havacilik feeerasyonu THSF den cevap bekliyoruz. Artik bu Thk Mhk dan biktik... Kominizm cöktü ama bu hirsizlar amatör düsmani bu kurum cökmedi....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bir bilen ~ 1 yıl önce
çoktan çöktü Osmonottan miras 850 milyon borç batağı var, gayrimenkulleri satarak ancak faizleri ödüyorlar, personel aylardan beri maaş alamıyor, ambulans helikopterlerden gelen para personelin maaşı kesildikten sonra kalanı vergi borçlarına gidiyor, elde var 0. Helikopterler satıldı tekrar kiralandı ancak kiraları ödenmiyor. Yani tam bataktalar. Ve yönetim borçları devlete yıkmanın peşinde!!!!
Bilen doğru demiş ~ 1 yıl önce
Aynen çöktü. 5 kuruş paraları yok. Dolandıracak öğrenci arıyorlar piyasada. Asker bunlar işte. Yıllarca anlattık ancak dank etti bazılarına. Neyse, kimse para kaptırmasın bu emekli dingillere. Dikkatli olun gaza gelmeyin vatan millet aşkına :)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000