01 Haziran 2015, Pazartesi 00:13:35

Deniz üzerinde gösteri yapan uçaklar çarpıştı

İtalya'nın Teramo kentindeki sahil kesiminde iki küçük uçak havada çarpıştı. Bir pilot hayatını kaybetti bir pilot da ağır yaralandı.
  • Full flaps ve landing gears up olmalı ve burun erken bırakılmış
  • BURNU ERKEN BIRAKMIŞ :(
  • Gösteriymiş, neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz yaa gitti herif
  • bir atco olarak söluyorum gosterı ucusları tum dunyada yasaklanmalı havacılık hatası kan ıle yazılıyor bunu herkes bılıyor gosterı ucusları ıse tehlıkelı hareketlerı yaparak ölumle pilotun ve ızleyenlerın kazayı ızlemesı demek oluyor buna artık karsı cıkalım gosterı yerlerıne gıtmeyelım ızlemeyelım

İtalya'da dün yaşanan uçak kazasında bir pilot öldü, bir pilot da ağır yaralı olarak kurtarıldı.

Teramo kentindeki Alba Adriatica bölgesindeki deniz üzerinde akrobasi şovu yapan Van's RV-8 ve Van's RV-7 tipi küçük uçak, akrobatik hareketler yapmaya başladı.

Bir süre birbirine yakın mesafede paralel bir şekilde ilerleyen uçaklar manevra yaptıkları sırada çarpıştılar. Çarpışmadan az hasar alan uçak bir süre daha devam edip sahile yakın bir şekilde iniş gerçekleştirdi ancak bu sırada takla attı. Sahilde gösteriyi izleyenler, hemen önlerinde takla atan uçaktan pilotu kurtarmaya çalıştı. 

Çarpışmadan büyük hasar alan uçak ise denize düştü. İtfaiye birimleri denize düşen uçaktaki pilotun cesedine denizden yaklaşık 2 kilometre açıkta ve dipte ulaştıklarını belirtti. 

Hava gösterisini izleyenlerin saniye saniye kaydettiği o korku dolu anlar;
 Deniz üzerinde gösteri yapan uçaklar çarpıştı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Full flaps ve landing gears up olmalı ve burun erken bırakılmış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
BURNU ERKEN BIRAKMIŞ :(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A ~ 3 yıl önce
Gösteriymiş, neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz yaa gitti herif

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
bir atco olarak söluyorum gosterı ucusları tum dunyada yasaklanmalı havacılık hatası kan ıle yazılıyor bunu herkes bılıyor gosterı ucusları ıse tehlıkelı hareketlerı yaparak ölumle pilotun ve ızleyenlerın kazayı ızlemesı demek oluyor buna artık karsı cıkalım gosterı yerlerıne gıtmeyelım ızlemeyelım

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000