08 Eylül 2016, Perşembe 09:25:08

Delta Rusya seferlerini durduruyor

ABD’li Delta Airlines havayolu şirketi, Rusya seferlerini durduruyor.
  • Nesi thy ye yarar ruslar aeroflot dururken ist aktarmali jfk mi ucacak ayrica ucuslarin revize edilecegi belirtilmis
  • THY ilk önce milyarlık zararlarını kapatsın.Başka şirketlerle rekabet etmeyi sonra düşünürüz.İşkembeden sallamayın,sallayacaksanız biraz destekli sallayın.Rusyadaki meydanı bile bilmeden, kafadan ezbere atmışsınız.Boş insanlarsınız...
  • Önceki yorum yapan arkadaşlara cevabım TK Vnukovo Havalimanına uçarken Delta Sheremetyevo Havalimanına uçuyor.. Lütfen cevap verirken sallamayin..
  • THY'ye dayanamadilar. Ruslarin tercihi THY.
  • Thy ye yarar...

ABD’li Delta Airlines havayolu şirketi, Rusya seferlerini durduruyor.

Dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden Delta Airlines şirketi, ABD’den Rusya’ya uçak seferlerini durdurduğunu açıkladı. İki ülke arasında uçak seferlerinin 2017 yılının ilkbaharında yenilenmesi bekleniyor.

ABD’nin Delta Airlines şirketi, Rusya piyasasından çekiliyor. Delta Airlines havayolu şirketi, bugün 6 Eylül tarihinde saat 13.45’te son Moskova-New York seferini gerçekleştirdi. Artık Moskova-New York doğrudan uçak seferlerini sadece Rusya’nın Aeroflot havayolu şirketi gerçekleştirecek.

Delta Airlines şirketinden yapılan açıklamada, şimdilik başka bir güzergahın seçildiği belirtildi. Bunun dışında Amsterdam ve Paris’te uçak değiştirerek aktarmalı şekilde Rusya’dan ABD’ye ulaşılabiliyor.

2015 yılının Aralık ayında Delta Airlines, doğrudan Moskova-New York uçuşlarını durdurmuştu. O zaman yolcu sayısının azalması gerekçe gösterilmişti. Şirket ancak Mayıs 2016’da Rusya ile ABD arasındaki doğrudan seferleri yeniden başlatarak haftada 5 kez sefer gerçekleştirmişti.

Daha önce de Almanya’nın Air Berlin şirketinin Ocak 2016 tarihinden itibaren Rusya seferlerini durdurduğu bildirilmişti. Bunun dışında EasyJet ve Thai Airways şirketleri de Rusya seferlerini durdurmuştu. Ayrıca Lufthansa ve Czech Airlines havayolu şirketleri de Rusya’ya gerçekleştirilen sefer sayısını azaltmıştı. Şirketler bu kararların talebin düşük olmasından dolayı kabul edildiğini öne sürmüşlerdi. (Kırım Haber Ajansı)

Delta Rusya seferlerini durduruyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

St ~ 2 yıl önce
Nesi thy ye yarar ruslar aeroflot dururken ist aktarmali jfk mi ucacak ayrica ucuslarin revize edilecegi belirtilmis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rekabete ~ 2 yıl önce
THY ilk önce milyarlık zararlarını kapatsın.Başka şirketlerle rekabet etmeyi sonra düşünürüz.İşkembeden sallamayın,sallayacaksanız biraz destekli sallayın.Rusyadaki meydanı bile bilmeden, kafadan ezbere atmışsınız.Boş insanlarsınız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cevap ~ 2 yıl önce
Önceki yorum yapan arkadaşlara cevabım TK Vnukovo Havalimanına uçarken Delta Sheremetyevo Havalimanına uçuyor.. Lütfen cevap verirken sallamayin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rekabet? ~ 2 yıl önce
THY'ye dayanamadilar. Ruslarin tercihi THY.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy ~ 2 yıl önce
Thy ye yarar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000