18 Haziran 2012, Pazartesi 12:29:27

DAVAYI EV SAHİPLERİ KAZANDI

Manchester Havaalanı, uçakların çıkardığı ses ve karbondioksit gazı nedeniyle evlerinin değeri düşen kent sakinlerine 1 milyon sterlin ödeyecek
  • dunyanın her yerınde havaalanı yakınları 3. bolge olarak gecer turkıyede luks yer dıye gecer anlam vermek garıp ıngılterede havaalanına yakın dıye fıyat duser ıstanbulda dıbı dıye mılyon dolar ısterler anlamak mumkun degıl
  • Avrupaya gideriz, safety reason haric idle reverse kullaniriz. Istanbul a geliriz, Reverse Max. Kendi insanimiza verdigimiz deger bu kadar. Neden birbirimize saygimiz yok acaba.

 

İngiltere'de yılda 22 milyon yolcunun kullandığı Manchester Havaalanı, uçakların çıkardığı ses ve karbondioksit gazı nedeniyle kent sakinlerine 1 milyon sterlin tazminat ödeyecek. Ev başına 1500 sterlin ödeme yapılacak.

Manchester Havaalanı'nın ikinci pisti 11 yıl önce, 2001'de açıldı. O günden bu yana süren hukuk savaşını ise kent sakinleri kazandı.

Uçakların çıkardığı ses ve karbondioksit gazı nedeniyle evlerinin değerinin düştüğünü iddia eden 583 ev sahibine, ev başına 1500 sterlin ödeme yapılacak.

Daily Mail'in haberine göre; Manchester Havaalanı'nın toplamda yapacağı ödeme ise masraflarla birlikte 1 milyon sterline çıkacak.

2030'da yolcu sayısının 30 milyona çıkması beklenen Manchester Havaalanı'ndan dünya çapındaki 225 noktaya uçak kalkıyor. (ntvmsnbc)

DAVAYI EV SAHİPLERİ KAZANDI

Facebook Yorum

Yorumlar

ters ulke ~ 6 yıl önce
dunyanın her yerınde havaalanı yakınları 3. bolge olarak gecer turkıyede luks yer dıye gecer anlam vermek garıp ıngılterede havaalanına yakın dıye fıyat duser ıstanbulda dıbı dıye mılyon dolar ısterler anlamak mumkun degıl

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BIZIM INSANIMIZ MI BOSVER YAHU ~ 6 yıl önce
Avrupaya gideriz, safety reason haric idle reverse kullaniriz. Istanbul a geliriz, Reverse Max. Kendi insanimiza verdigimiz deger bu kadar. Neden birbirimize saygimiz yok acaba.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000