07 Mayıs 2015, Perşembe 12:45:24

DALGIÇ KAPTAN GÖKLERE VEDA ETTİ

Borajet Havayolları’nda 15 Ekim 2009 dan beri görev yapan eski Eğitim Başkanı Kaptan Pilot Celal Dalgıç, altmış beş yaşını doldurarak emekli oldu.
  • Erkan bey sizinle iş konusunda acil görüşmem gerek.Bana yardımcı olabileceğinizi söylediler ama size ulasamıyorum mesajımı alırsanız lütfen yanıt verin.Saygılarımla.
  • En Sahane fıkraları hep sizden duydum. Her zaman Babacan,her zaman neşeli daima KAPTAN. HERSEY gönlünüzce olsun saglıklı mutlu emeklilikler diliyorum hocam. ERKAN MENGÜLOĞUL
  • Eski devreler gidiyor artık Şimdi ütülü paraları yeme zamanı
  • Hayırlı ugurlu olsun bunca yıl onurlu bir şekilde bu mesleğin içinde olup güzel huzurlu sağlık dolu ,sevdiklerinizle beraber musmutlu dinlenmeler dilerim.

Borajet Havayolları’nda 15 Ekim 2009 dan beri görev yapan eski Eğitim Başkanı Kaptan Pilot Celal Dalgıç, altmış beş yaşını dolduruşu nedeni ile SHGM mevzuatı gereği, uçuş hayatını 6 mayıs 2015 günü itibariyle sonlandırdı.

Dalgıç’a, son uçuşu olan Edremit-Sabiha Gökçen uçuşu sonrası çalışma arkadaşları ve ekibi tarafından Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bir veda töreni düzenlendi.

DALGIÇ KAPTAN GÖKLERE VEDA ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Damla ~ 10 ay önce
Erkan bey sizinle iş konusunda acil görüşmem gerek.Bana yardımcı olabileceğinizi söylediler ama size ulasamıyorum mesajımı alırsanız lütfen yanıt verin.Saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
En Sahane fıkraları hep sizden duydum. Her zaman Babacan,her zaman neşeli daima KAPTAN. HERSEY gönlünüzce olsun saglıklı mutlu emeklilikler diliyorum hocam. ERKAN MENGÜLOĞUL

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Eski devreler gidiyor artık Şimdi ütülü paraları yeme zamanı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Leïla ~ 3 yıl önce
Hayırlı ugurlu olsun bunca yıl onurlu bir şekilde bu mesleğin içinde olup güzel huzurlu sağlık dolu ,sevdiklerinizle beraber musmutlu dinlenmeler dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000