11 Mayıs 2013, Cumartesi 15:48:56

CYPRUS AIRWAYS'TE KÜÇÜLME ZAMANI

Rum Kıbrıs Havayolları’ndan personel çıkarılması kesinleşti...
  • bundan bir kac sene önce biz kriz yasarkene adamlar bayram ediyordu. devran döndü sira rumlara geldi. gülme komsuna gelir basina bosuna denmemisin kaniti bu iste... yinede bunlari thy de görmek istemiyoruz yönetim. gidin afrikali cinli getirin bunlari kapidan iceri almayin lütfen.
  • Biri de sunexpress alır demiş. Sunexpressin kendine bakacak parası yok. Nasıl olacak bu iş ?
  • Arap ulkelerinde calisabilirler, bir suru havayolu var...
  • Küçüle küçüle Meis gibi olacaklar!

Güney Kıbrıs’ın devlet havayolu şirketi “Kıbrıs Havayollarının” içerisinde bulunduğu ekonomik krizi aşması amacıyla Rum Hükümeti ve havayolu sendikaları arasında varılan anlaşma resmen yürürlüğe giriyor.

Alithia ve diğer gazeteler, Rum Bakanlar Kurulu’nun, havayolu şirketini iflastan kurtarmak amacıyla varılan anlaşmayı önceki gün onayladığını, anlaşmanın toplam 980 havayolu çalışanından 490’ının işlerine, aşamalı olarak son verilmesini öngördüğünü yazdılar. Anlaşma metninin çalışanlara sunulduğunu belirten gazete, aşamalı olarak işten çıkarılmaları öngörülen çalışanların yaklaşık 9 aylık maaşlarına denk gelen tazminat alacaklarını, İhtiyat Sandığı birikimlerinin ise tıraşlamaya tabi tutulmuş şekilde taksitlerle ödeneceğini yazdı. 

CYPRUS AIRWAYS'TE KÜÇÜLME ZAMANI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

rum ~ 5 yıl önce
bundan bir kac sene önce biz kriz yasarkene adamlar bayram ediyordu. devran döndü sira rumlara geldi. gülme komsuna gelir basina bosuna denmemisin kaniti bu iste... yinede bunlari thy de görmek istemiyoruz yönetim. gidin afrikali cinli getirin bunlari kapidan iceri almayin lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komik ~ 5 yıl önce
Biri de sunexpress alır demiş. Sunexpressin kendine bakacak parası yok. Nasıl olacak bu iş ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
stk ~ 5 yıl önce
Arap ulkelerinde calisabilirler, bir suru havayolu var...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LTBQ ~ 5 yıl önce
Küçüle küçüle Meis gibi olacaklar!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000