23 Aralık 2015, Çarşamba 08:40:57

China Southern'den buluşma gecesi

China Southern Airlines, Grand Hyatt İstanbul Otel ‘de bir buluşma gecesi düzenledi.
  • Bide böcek yemeseler iiler...
  • maaşları iyi mi bunların ya çalışan varsa yazsın.
  • yapmamak için fazla öder paşa paşa THY ile giderim. Ne diye elin düşman gavuru ile elin pis arabına para kazandırayım. Param bana herşeyimi veren ülkeme helal olsun.
  • China Southern Turkiye'den Cin'e,Cin'den Turkiye'ye ucan yemekleri cok iyi olmayan bir havayolu.Yolcu Istanbul-Pekin yolculugu icin China Southern bileti alir.Ekstra bavulu vardir. China Southern'in ucretsiz tasdigi bavulunun disinda ,yolcu diger bavulu icin odemeyi yapar.Aaa o da ne ucak Pekin'e Urumci aktarmali gidecektir ve yolcu bunu bilmektedir ama yolcuya bavulunu Urumci havalimanininda almasi soylenir.Yolcu bavulunu alir,tekrar check-in yapar ve ikinci defa ekstra bavul ucreti oder.Pekin'e gitmek icin tekrar ucaga biner,ucak Pekin'e giderken yolcuya bildirilmeyen bir yerde daha durur.Cin'in ic mogolistan bolgesi Hohhot havalimani.Yolcu ucaktan iner,ve tekrar ayni ucaga geri biner.Istanbul Pekin arasi 3 defa ucaga biner iner.Iki kere bavul ucreti oder ve bir daha China Southern ile ucmamaya yemin eder.Hangi havayolu ile mi ucar tabii ki fahis fiyatli THY ile degil,daha ucuz bilet fiyatli ve Istanbul'dan Pekin'e ucarken iki defa aktarma yapmayan Aeroflot veya Egypt air ile ucar.

Grand Hyatt İstanbul Otel ‘de gerçekleşen programda China Southern Airlines Genel Müdürü Wen Wei, Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Konsolos yardımcısıWeiNA Fu, TAL Aviation Group Türkiye Müdürü V. Mirey Göldağ ile birlikte Türkiyenin önde gelen seyahat acente sahipleri, yöneticileri, acente çalışanları ve Çinli misafirler ile buluştu.

Programda ilk konuşmacı olarak konuşan China Southern Havayolları İstanbul Genel Müdürü Ms. Wen Wei China Southern Airlines faaliyetleri, projeleri ve China Southern Airlines hakkında bilgi verdi. TAL Aviation Group China Southern Airlines Genel Satış acentesi ülke müdürü Mirey Göldağ yaptığı sunumunda China Southern Havayolları uluslararası uçuş ağı detaylı sunumu ve tüm davetlilere yeni yıl mesajı verdi.

China Southern Havayolu 2015 yılı en çok bilet satan başarılı 10 Acente ve TAL Aviation Grup’a katkılarından dolayı teşekkür plaketi sunuldu.

Konuşmaları ve ödül törenini takiben China Southern Havayolları Genel Müdürü Ms. Wen Wei ve China Southern Havayolları Satış Müdürü Mr. Frank Guo ödül alan ilk üç acentaya ve davetliler arasında yapılan çekiliş ile 2 Ekonomi ve 3 Business class bilet ve hediyeler dağıtıldı.

China Southern'den buluşma gecesi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

ChinePong ~ 2 yıl önce
Bide böcek yemeseler iiler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
maaşa ~ 2 yıl önce
maaşları iyi mi bunların ya çalışan varsa yazsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
in Bin ~ 2 yıl önce
yapmamak için fazla öder paşa paşa THY ile giderim. Ne diye elin düşman gavuru ile elin pis arabına para kazandırayım. Param bana herşeyimi veren ülkeme helal olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fuel Tank ~ 2 yıl önce
China Southern Turkiye'den Cin'e,Cin'den Turkiye'ye ucan yemekleri cok iyi olmayan bir havayolu.Yolcu Istanbul-Pekin yolculugu icin China Southern bileti alir.Ekstra bavulu vardir. China Southern'in ucretsiz tasdigi bavulunun disinda ,yolcu diger bavulu icin odemeyi yapar.Aaa o da ne ucak Pekin'e Urumci aktarmali gidecektir ve yolcu bunu bilmektedir ama yolcuya bavulunu Urumci havalimanininda almasi soylenir.Yolcu bavulunu alir,tekrar check-in yapar ve ikinci defa ekstra bavul ucreti oder.Pekin'e gitmek icin tekrar ucaga biner,ucak Pekin'e giderken yolcuya bildirilmeyen bir yerde daha durur.Cin'in ic mogolistan bolgesi Hohhot havalimani.Yolcu ucaktan iner,ve tekrar ayni ucaga geri biner.Istanbul Pekin arasi 3 defa ucaga biner iner.Iki kere bavul ucreti oder ve bir daha China Southern ile ucmamaya yemin eder.Hangi havayolu ile mi ucar tabii ki fahis fiyatli THY ile degil,daha ucuz bilet fiyatli ve Istanbul'dan Pekin'e ucarken iki defa aktarma yapmayan Aeroflot veya Egypt air ile ucar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000