30 Eylül 2015, Çarşamba 15:25:25

Çelik İş Başkanı Cengiz Gül'den flaş açıklamalar

Çelik İş Sendikası Başkanı Cengiz Gül Teknik A.Ş'deki yetki davasının ardından AirportHaber'e açıklamalarda bulundu.
  • uye sayısı 3500 olmuşmuşş hadi canım. üye olun hak kaybı yaşamayınmış. daga önce habomdada aynısını yaptınız sonradan üye olmuştuk alınamayan haklara ortak olmuştuk. onun üye olma süresi var koçum milleti gaza getirme boşuna herkes biliyor onu. sen vaat ettiklerini al önce sonra üye oluruz. tabi gönül ister s....r olup gitmeniz
  • hangarda kel kafalı bir herif gelir hadi abi hadi abi diye bağırarak sendikaya üye yapar :) olmadı telefonla arar gelin kağıtlara imza atın der..
  • Aidatlar Ferhan'in AUDI'ye gidiyor bilesin..
  • Bu çelik iş'e üye olmam arkadaş yandaş siyasi işbirlikçi, sarı sendika!! Şirketin posta adresini kullanmak en bariz kanıt! Zamanında Ayçin'e kullandırmayalar bunlara bu imkanı veriyor! Yetkili olsanız dahi üye olmam! Zamdan yararlanmasam bile! Siz sendikacı olsanız teknik AŞ hava iş kolunda olmalı derdiniz! Ama şimdiki Başkan'la değil oda sarının sarısı..,

Çelik İş Sendikası Başkanı Cengiz Gül Teknik A.Ş'deki yetki davasının ardından AirportHaber'e açıklamalarda bulundu.Gül; 'Hukuk karmaşası sona erdi' dedi.

Birleşik Metal İş Sendikası'nın, Çelik İş'in Teknik A.Ş'de usulsüz olarak yetki aldığını iddia ederek dava açması üzerine bugün görülen duruşmada mahkeme talebi reddetti.

Karar sonrası AirportHaber'e açıklamalarda bulunan Çelik İş Sendikası Başkanı Cengiz Gül; 'Mahkeme kararını vermiş ve davayı reddetmiştir. Bu kararla hukuk karmaşası da sona ermiş oldu. Diğer sendikanın iddiaları doğru olmamasına rağmen herkesin mahkemeye gitme hakkı vardır. Biz de hukukun vereceği her karara saygı duyuyoruz. Sonuç olarak mahkeme kararını vermiş ve davayı bitirmiştir. Bundan sonra Toplu İş Sözleşmesi süreci devam edecek' dedi.

'ÜYE SAYIMIZ 3500'E DAYANDI'

Üye sayılarının giderek arttığını sözlerine ekleyen Gül; 'Üye sayımız şu an itibariyle 3500'e yaklaşmış durumda. Üye olmayan arkadaşlarımızın da hak kayıplarına uğramamaları için hızlıca Çelik İş'e üye olmalarını bekliyoruz. Toplu İş Sözleşmesi süreci de önümüzdeki hafta itibariyle devam edecek. 

Çalışanlar bize güveniyor. Hiçbir baskı söz konusu değildir. Üye sayımız da zaten onların bize olan güvenini ortaya koyuyor. Hiç merak etmesinler, en iyi kazanımlarını elde edecekler' ifadelerini kullandı.

©AirportHaber

İşte mahkeme kararı:
 

Çelik İş Başkanı Cengiz Gül'den flaş açıklamalar

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

cengizzz ~ 3 yıl önce
uye sayısı 3500 olmuşmuşş hadi canım. üye olun hak kaybı yaşamayınmış. daga önce habomdada aynısını yaptınız sonradan üye olmuştuk alınamayan haklara ortak olmuştuk. onun üye olma süresi var koçum milleti gaza getirme boşuna herkes biliyor onu. sen vaat ettiklerini al önce sonra üye oluruz. tabi gönül ister s....r olup gitmeniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hade abi ~ 3 yıl önce
hangarda kel kafalı bir herif gelir hadi abi hadi abi diye bağırarak sendikaya üye yapar :) olmadı telefonla arar gelin kağıtlara imza atın der..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
T/R ~ 3 yıl önce
DOĞRU DEDİN KARDEŞŞ..AH O KEL YOK MU O KEL VE ŞAK ŞAKÇILARI.
Reis diyene ~ 3 yıl önce
Aidatlar Ferhan'in AUDI'ye gidiyor bilesin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yandaş sendika ~ 3 yıl önce
Bu çelik iş'e üye olmam arkadaş yandaş siyasi işbirlikçi, sarı sendika!! Şirketin posta adresini kullanmak en bariz kanıt! Zamanında Ayçin'e kullandırmayalar bunlara bu imkanı veriyor! Yetkili olsanız dahi üye olmam! Zamdan yararlanmasam bile! Siz sendikacı olsanız teknik AŞ hava iş kolunda olmalı derdiniz! Ama şimdiki Başkan'la değil oda sarının sarısı..,

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000