19 Haziran 2017, Pazartesi 10:58:22

Çelebi tüm hisselerin tek sahibi oldu

Çelebi Hava Servisi, Hindistan'da faaliyet gösteren şirketi Celebi Ground Handling Delhi Private Limited'de bulunan hisselerinde satın alma yapıldığını duyurdu.
  • Çelebi'de çalışan arkadaşlar, biraz dertli gördüm sizi. hayırdır? bir anlatın hele, belki bir faydamız olur
  • Celebi nin yarisi ABD li bir yatirimciya ait deniyor.
  • Çelebiyi tebrik ediyorum bunun yanında çalışan personelin de maaşlarına zam yapması lazım hatta şart çünkü çalışma saatleri çok uzun maaş lar çok az buyüzdenkimse. Çelebi de çalışmakistemiyor.zam şart
  • Bu güzel haberi maaşlara zamla taçlandır Çelebi !

Çelebi Hava Servisi, Hindistan'da faaliyet gösteren şirketi Celebi Ground Handling Delhi Private Limited'de bulunan hisselerinde satın alma yapıldığını duyurdu. Satın alma işlemi sonrasında Hindistan'daki şirketin tüm hisseleri Türk tarafına geçmiş oldu.

İşte Çelebi Hava Servisi tarafından KAP'a yapılan o açıklama:

"Şirketimizin 21 Mart 2017 tarihinde yaptığı özel durum açıklamasında bildirdiği üzere, Şirketimizin Hindistan'ın Yeni Delhi şehrinde mukim, %74 oranında iştiraki bulunan bağlı ortaklığı Celebi Ground Handling Delhi Private Limited'in sermayesinde %26'lık payı bulunan Salwan Leasing and Finance Pvt.Ltd.'den bu payların %25,9'luk kısmını 134.444.310 Hint Rupisi bedelle devir almıştır.

Şirketimizin ana ortağı Çelebi Havacılık Holding A.Ş. de, Salwan Leasing and Finance Pvt.Ltd.'de kalan %0,1'lik paylarının tamamını 519.090 Hint Rupisi bedelle devir almıştır."

Çelebi tüm hisselerin tek sahibi oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

meraklı ~ 1 yıl önce
Çelebi'de çalışan arkadaşlar, biraz dertli gördüm sizi. hayırdır? bir anlatın hele, belki bir faydamız olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yatirimci ~ 1 yıl önce
Celebi nin yarisi ABD li bir yatirimciya ait deniyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kara şahin ~ 1 yıl önce
Çelebiyi tebrik ediyorum bunun yanında çalışan personelin de maaşlarına zam yapması lazım hatta şart çünkü çalışma saatleri çok uzun maaş lar çok az buyüzdenkimse. Çelebi de çalışmakistemiyor.zam şart

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çalışan ~ 1 yıl önce
Bu güzel haberi maaşlara zamla taçlandır Çelebi !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000