27 Kasım 2015, Cuma 14:33:08

Can Cankesen'den AirportHaber'e ziyaret

Türkiye’nin ilk havacılık haber portalı Airporthaber bugün önemli bir misafiri ağırladı.
  • Sivil itaatsizlik eylemi ne oldu. Yoksa şsadece itaatsizlik mi yaptınız; ))
  • Binali Yıldırım Ulaştırma Bakanı oldu. Bugün yarın da Orhan Birdal da Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı olacak. Cankesen sana müjde vereyim dedim:))
  • Bir sendika Genel Başkanı ne kadar maaş alıyor Biliyormusunuz. Bazıları Cankesen in Genel Başkanlığı bırakmasını istemiş. Adam enayi mi dünyanın maaşını alıyor sendika dan. Bu parayı bırakıp Demiryollarında ki memuriyetine mi dönsün. Bazıları da üye sayısının düştüğünden bahsetmiş. Üye sayısına göre maaş almıyor. O da önemli değil. Kongrede kendisini seçecek kadar delege olsun yeter. Gerisi önemli değil.
  • Cankesen ibrahim güneş e çok değer verseydi. Dhmi den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı yapardı. Cankesen ibrahim güneş gibi kaç kişiye mavi boncuk dağıtıyor biliyormusun. İbrahim güneş te gerçekleri görecek bir gün. Kendisi çok sevdiğim bir arkadaşım.

Türkiye’nin ilk havacılık haber portalı Airporthaber bugün önemli bir misafiri ağırladı. Devlet Hava Meydanları İşletmesi çalışanlarının da sendikası olan Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen, Airporthaber’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Havcılığın alternatifsiz tek haber portalı olan Airporthaber, bugün Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen’i ağırladı. Ziyaret sırasında Airporthaber’in önemine değinen Can Cankesen, “Havacılıktaki tüm gelişmeleri Airporthaber sayesinde takip ediyoruz. Gerek ulusal ve gerekse uluslararası havacılık camiası, havacılık ile ilgili doğru bilgiye ulaşmak için Airporthaber’i baz alıyor” dedi.

Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen, Ulaştırma Memur-Sen Atatürk Havalimanı Şubesi seçimleri için ziyaretlerde bulunuyor. Cankesen, havacılık çalışanlarının daha iyi kazanımlar elde edebilmesi için çalışmalarını aralıksız sürdüklerini kaydetti.

©Airporthaber.com

Can Cankesen'den AirportHaber'e ziyaret

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (58)

Can Can ~ 3 yıl önce
Sivil itaatsizlik eylemi ne oldu. Yoksa şsadece itaatsizlik mi yaptınız; ))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BİNALİ BİRDAL ~ 3 yıl önce
Binali Yıldırım Ulaştırma Bakanı oldu. Bugün yarın da Orhan Birdal da Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı olacak. Cankesen sana müjde vereyim dedim:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Maaş ~ 3 yıl önce
Bir sendika Genel Başkanı ne kadar maaş alıyor Biliyormusunuz. Bazıları Cankesen in Genel Başkanlığı bırakmasını istemiş. Adam enayi mi dünyanın maaşını alıyor sendika dan. Bu parayı bırakıp Demiryollarında ki memuriyetine mi dönsün. Bazıları da üye sayısının düştüğünden bahsetmiş. Üye sayısına göre maaş almıyor. O da önemli değil. Kongrede kendisini seçecek kadar delege olsun yeter. Gerisi önemli değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Güneş ~ 3 yıl önce
Cankesen ibrahim güneş e çok değer verseydi. Dhmi den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı yapardı. Cankesen ibrahim güneş gibi kaç kişiye mavi boncuk dağıtıyor biliyormusun. İbrahim güneş te gerçekleri görecek bir gün. Kendisi çok sevdiğim bir arkadaşım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000