03 Aralık 2015, Perşembe 21:28:42

C130 Şırnak'a acil iniş yaptı

Irak Hava Kuvvetleri'ne ait C130 tipi askeri uçak Şırnak Havalimanı'na acil iniş yaptı.
  • Belliki uçak yakıtı yanlış hesaplanıp eksik alınmış ve havada 3 motor birden stop etmiş.Allahtan yurdumuzda çok meydan var .Onlarda en yakın olan meydana inmişler.Yukarıda izah edilmesine rağmen bunu anlayamıyan kişiler lütfen incelemeden kötü yorumlarda bulunmayın.
  • Bu işte bir katakulle var ama bakalım ne çıkacak. Yıllar önce de, Irak'tan Bulgaristan'a giderken Elazığ'dan yakıt alacak Irak askeri helikopteri, Elazığ'ı bulamayıp Erhaç'a inmiş; içinden Irak'lı bir general inmiş ve Üs Komutanı ile görüşmek istemişti. Saçma sapan bir kaybolma hikayesiydi. Bunda da bir saçmalık var gibi.
  • bu boyutta bir uçak bahsedilen feet yükseklikten 100 mil çap bölgede süzülerek iniş yapabilir.dispeçerlerinde görevlerinden biri bu tip extreme durumları göz önüne alarak rotalar hazırlar böylede divert eder ve gliding le inebilir tabi bilek ister o süzülüşte.Allaha şükür kırımsız inmişler.
  • Ucak 21000 feetteyken once 1-3 ve 2 duruyor 4 numarayla iniyor ..inis mukemmeldi ..

Irak Hava Kuvvetleri'ne ait C130 tipi askeri uçağın havada dört motoru durdu. Türkiye hava sahasındaki uçak rotasını Şırnak'a çevirdi.

Havalimanı itfaiye ve sağlık ekipleri güvenlik önlemleri aldıktan sonra uçak inişini gerçekleştirdi. 

©AirportHaber

C130 Şırnak'a acil iniş yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

seneca-3 ~ 3 yıl önce
Belliki uçak yakıtı yanlış hesaplanıp eksik alınmış ve havada 3 motor birden stop etmiş.Allahtan yurdumuzda çok meydan var .Onlarda en yakın olan meydana inmişler.Yukarıda izah edilmesine rağmen bunu anlayamıyan kişiler lütfen incelemeden kötü yorumlarda bulunmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acaba ~ 3 yıl önce
Bu işte bir katakulle var ama bakalım ne çıkacak. Yıllar önce de, Irak'tan Bulgaristan'a giderken Elazığ'dan yakıt alacak Irak askeri helikopteri, Elazığ'ı bulamayıp Erhaç'a inmiş; içinden Irak'lı bir general inmiş ve Üs Komutanı ile görüşmek istemişti. Saçma sapan bir kaybolma hikayesiydi. Bunda da bir saçmalık var gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
komplo ~ 3 yıl önce
komplo teorilerinden bıkmadınız mı artık?
blindpilot ~ 3 yıl önce
bu boyutta bir uçak bahsedilen feet yükseklikten 100 mil çap bölgede süzülerek iniş yapabilir.dispeçerlerinde görevlerinden biri bu tip extreme durumları göz önüne alarak rotalar hazırlar böylede divert eder ve gliding le inebilir tabi bilek ister o süzülüşte.Allaha şükür kırımsız inmişler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
C 130 hercules ~ 3 yıl önce
Ucak 21000 feetteyken once 1-3 ve 2 duruyor 4 numarayla iniyor ..inis mukemmeldi ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000