10 Mart 2017, Cuma 13:34:06

Bülent Eczacıbaşı: "Yöneticilerimiz ve Rus konuklarımız vardı"

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı enkaz alanında gazetecilerin sorularını yanıtladı.
  • Gerçekten burada hiçbirşey bilmeden yorum yazan, ölmüş insanların arkasından atıp tutan, o ağzına sakız ettiği insanlarla yüz yüze gelse, onları tanımış olsa belki de azıcık yüzü kızaracak ŞEYLER, nasıl bir yaratığa benzediğinizi gerçekten çok merak ediyorum. Evet ŞEY sizsiniz, insan olmadığınızı biliyorum da, nesiniz merak ediyorum. Ananız bile sizin gibi şeyleri doğurduğuna utanıyordur eminim. Gidin yıkayın ağzınızı, çünkü ağzınızı her açtığınızda etrafa o 3 harfli b ile başlayan kokudan yayılıyor..... Ölenlere Allah rahmet eylesin.....
  • O ucube kule neyin nesidir bu kadar çirkin bir yapı olamaz
  • Oraya buraya gelisi guzel yuksek yapilar yaparsaniz boyle olur.
  • Salim özen arkadaşımın babası kız bilmiyo bütün okul yasta kız hoplaya zıplaya yürüyodu bilmediği için yazık yaa

İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan saat 11.16'da kalkan TC-HEZ tescilli Sikorsky S-76 tipi helikopter Büyükçekmece- Beylikdüzü arasındaki Endem Televizyon Kulesi'ne saat 11:21'de çarparak düştü.

Eczacıbaşı Grubu'na ait helikopterde 7 kişi bulunuyordu.  Helikopterin Kaptan Pilotu'nun Alaaddin Nacar ikinci pilotunun ise Ahmet Bulut olduğu öğrenildi. Helikopter  Vitra Rusya Genel Müdürü Salim Özen ile Aleksandr Vanin, İgor Kochergin, Luit Mina Churova ve Elena Badraga isimli 4 Rus’u taşıyordu.

Kaza yerine gelen Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı da gazetecilere açıklamalarda bulundu. Eczacıbaşı “Sanırım Bozüyük'teki fabrikaya gidiyorlardı. Kazanın nasıl olduğuna yönelik bilgimiz yok. İçerisinde yönetimicilerimiz ve  Rus konuklarımız, müşterilerimiz vardı” dedi.

KUĞU HAVACILIK'TAN AÇIKLAMA
Kuğu Havacılık ve Turizm AŞ Genel Müdürü Gürcan Mallı, İstanbul Büyükçekmece'deki helikopter kazasına ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, "Kuğu Havacılık bünyesinde operasyon yapmakta olan TC-HEZ kuyruk numaralı 2008 üretim tarihli Skorsky S76 C++ tipli helikopterimiz İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Eskişehir Bozüyük seferini yapmak üzere saat 11.20’de kalkış yapmıştır. Kalkıştan kısa bir süre sonra helikopterimizin Beylikdüzü mevkiinde maalesef kaza kırıma uğradığı haberi tarafımıza ulaşmıştır. Helikopterimizde uçuş ekibinden 2 kişi ve 5 yolcu bulunmaktadır. Uçuş ekibi Alaattin Nacar ve Ahmet Bulut, yolcu isimleri ise Salim Özen, Aleksandr Vanin, Igor Kochergin, Luidmila Chuprova, Elena Badragan." ifadelerini kullandı. 

VALİ ŞAHİN: "SEBEBİ HENÜZ NET DEĞİL"
İstanbul Valisi Vasip Şahin, Büyükçekmece'deki helikopter kazasında ilk belirlemelere göre, 5 kişinin hayatını kaybettiğini bildirdi.

Vali Şahin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, saat 11.16'da Atatürk Havalimanından kalkan özel bir şirkete ait helikopterin, 11.21'de Büyükçekmece sınırları içinde E-5 karayolu üzerine henüz sebebi netleşmemiş bir nedenle düştüğünü belirtti.

Burada ilk tespitlere göre 5 kişi hayatını kaybettiğini ifade eden Vali Şahin, "Hem enkaz kaldırma çalışmaları hem de yolun trafiğe açılma çalışmaları hızla sürdürülüyor. Detaylı bilgiyi kamuoyuyla paylaşacağız." dedi.

Bülent Eczacıbaşı: "Yöneticilerimiz ve Rus konuklarımız vardı"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Yazık ~ 1 yıl önce
Gerçekten burada hiçbirşey bilmeden yorum yazan, ölmüş insanların arkasından atıp tutan, o ağzına sakız ettiği insanlarla yüz yüze gelse, onları tanımış olsa belki de azıcık yüzü kızaracak ŞEYLER, nasıl bir yaratığa benzediğinizi gerçekten çok merak ediyorum. Evet ŞEY sizsiniz, insan olmadığınızı biliyorum da, nesiniz merak ediyorum. Ananız bile sizin gibi şeyleri doğurduğuna utanıyordur eminim. Gidin yıkayın ağzınızı, çünkü ağzınızı her açtığınızda etrafa o 3 harfli b ile başlayan kokudan yayılıyor..... Ölenlere Allah rahmet eylesin.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A.Ç ~ 1 yıl önce
O ucube kule neyin nesidir bu kadar çirkin bir yapı olamaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gelisi guzel ~ 1 yıl önce
Oraya buraya gelisi guzel yuksek yapilar yaparsaniz boyle olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ysman ~ 1 yıl önce
Salim özen arkadaşımın babası kız bilmiyo bütün okul yasta kız hoplaya zıplaya yürüyodu bilmediği için yazık yaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000