21 Haziran 2012, Perşembe 15:03:44

BU İNİŞ ÇOK KONUŞULUR

All Nippon Havayolları’na ait yolcu uçağı Narita Havalimanı’na sert iniş yaptı. Uçak iniş esnasında hasar gördü.
  • arkadaşlar insanlar ne kadar değişik(!) yorumlar yaparlarsa siz çok bilen uzmanların değeri ancak o şekilde ortaya çıkar(!!!)Ayrıca sitenin girişinde pilot olmayan giremez,teknisyen belgenizi taratıp yükleyin falan da yazmıyor.BU SİTEDE YORUM YAPMAK İÇİN ASGARİ ŞART OKUR YAZAR OLMAKTIR.Hiçbir yerde zeka testi yapılmaz,ahlaka aykırı olmadıktan sonra akıllı ,saçma,iyi, kötü, çirkin her yorumu yayınlıyorlar ki buna büyük saygı duyuyorumAyrıca bir insanın airport haber sitesine girmesi demek ,asgari de olsa bu konuya ilgi duyuyor demektir (en azından bitki yetiştirme ya da dikiş konuları size ne ifade ediyorsa havacılık denilince çoğu kişi aynı şeyi düşünüyor)Eğer bir konuda uzmansanız ve konuyu biliyorsanız,lütfen kimseyi rencide etmeden açıklayın,belki bir kişinin bilinçlenmesine katkıda bulunursunuz
  • pilotaj hatası çok parayla oluyorda teknisyen az para alıyor diyemi hata yapıyor emniyet teli bağlayamayan teknisyenler var hoş geldin kaptan güle güle kaptan diyen teknisyenler var onlardamı az para alıyor..her ke kendi statüsüne göre yazıcak pilot pilotluğunu teknisyen teknisyenliğini yardımcı yardımcılığını hostes hostesliğini yapıcak..
  • şu yorumları okudum da birisi de adam akıllı bir yorum yapsın arkadaş burası gırgır şamata yeri mi? işiniz gücünüz yok burada dalga geçiyorsunuz yok thy imiş yok bilmemne imiş... "pilotlar çok para alıyor" başlıklı arkadaş konuyla ilgili bir yorum yapmış tebrikler geri kalanınız fasa fiso.
  • Pilotlar çok para alıyor diyenlere KAPAK olacak bir video,en küçük olumsuzluğun/aksaklığın bile sadece maddi açıdan bile ne kadar büyük sonuçları olduğunu görün. (Umarım pilot fazla alıyor diyenler birgün böyle bir uçakta uçuyor olur) Allah korusun bir kaza/kırım olsa sonuçları siz düşünün hele sevdiklerinizde o uçaktaysa. Zaten o uçak değilse burdan "durmak yok sallamaya devam" türü yazılarınıza/yorumlarınıza devam edeceğinize eminim.

All Nippon Havayolları’na ait JA610A kuyruk tescilli B767 tipi yolcu uçağı Beijing- Tokyo seferinin ardından Narita Havalimanı 16 sağ pistine sert iniş yaptı.

Sağ iniş takımının üzerinde zıplayan uçak ardından ön dikmesini sert şekilde piste çarptı.

193 yolcusu bulunan uçak gövdesinde iniş nedeniyle hasar meydana gelirken, Japon Sivil Havacılık yetkilileri kaza hakkında soruşturma başlatıldığını belirtti.

İşte saniye saniye uçağın inişi:

BU İNİŞ ÇOK KONUŞULUR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

x ~ 6 yıl önce
arkadaşlar insanlar ne kadar değişik(!) yorumlar yaparlarsa siz çok bilen uzmanların değeri ancak o şekilde ortaya çıkar(!!!)Ayrıca sitenin girişinde pilot olmayan giremez,teknisyen belgenizi taratıp yükleyin falan da yazmıyor.BU SİTEDE YORUM YAPMAK İÇİN ASGARİ ŞART OKUR YAZAR OLMAKTIR.Hiçbir yerde zeka testi yapılmaz,ahlaka aykırı olmadıktan sonra akıllı ,saçma,iyi, kötü, çirkin her yorumu yayınlıyorlar ki buna büyük saygı duyuyorumAyrıca bir insanın airport haber sitesine girmesi demek ,asgari de olsa bu konuya ilgi duyuyor demektir (en azından bitki yetiştirme ya da dikiş konuları size ne ifade ediyorsa havacılık denilince çoğu kişi aynı şeyi düşünüyor)Eğer bir konuda uzmansanız ve konuyu biliyorsanız,lütfen kimseyi rencide etmeden açıklayın,belki bir kişinin bilinçlenmesine katkıda bulunursunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
komedi... ~ 6 yıl önce
pilotaj hatası çok parayla oluyorda teknisyen az para alıyor diyemi hata yapıyor emniyet teli bağlayamayan teknisyenler var hoş geldin kaptan güle güle kaptan diyen teknisyenler var onlardamı az para alıyor..her ke kendi statüsüne göre yazıcak pilot pilotluğunu teknisyen teknisyenliğini yardımcı yardımcılığını hostes hostesliğini yapıcak..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cenk ~ 6 yıl önce
şu yorumları okudum da birisi de adam akıllı bir yorum yapsın arkadaş burası gırgır şamata yeri mi? işiniz gücünüz yok burada dalga geçiyorsunuz yok thy imiş yok bilmemne imiş... "pilotlar çok para alıyor" başlıklı arkadaş konuyla ilgili bir yorum yapmış tebrikler geri kalanınız fasa fiso.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilotlar Çok Para Alıyor ~ 6 yıl önce
Pilotlar çok para alıyor diyenlere KAPAK olacak bir video,en küçük olumsuzluğun/aksaklığın bile sadece maddi açıdan bile ne kadar büyük sonuçları olduğunu görün. (Umarım pilot fazla alıyor diyenler birgün böyle bir uçakta uçuyor olur) Allah korusun bir kaza/kırım olsa sonuçları siz düşünün hele sevdiklerinizde o uçaktaysa. Zaten o uçak değilse burdan "durmak yok sallamaya devam" türü yazılarınıza/yorumlarınıza devam edeceğinize eminim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000