22 Mayıs 2010, Cumartesi 18:47:16

BU ACIYI PAYLAŞMAK İSTEYENLERE DUYURU

Eğitim uçuşu yaparken talihsiz bir kaza sonucu hayatlarını kaybeden Erkan Gürkan ve Alper Şen'in cenaze programları belli oldu. Gürkan'ın cenazesi İstanbul'da, Şen'in cenazesi ise memleketi Çorlu'da toprağa verilecek. İşte ayrıntılar.
  • allah rahmet eylesin.mekanları cennet olsun.
  • iki arkadaşımında uçuşları iyiydi.zaten bunun pic uçuyorlardı.intibaklarıda vardı.emergency eğitimleride vardı.yani uçakta arıza olsa bu şekilde düşmezdi.en azından tarlaya falan inmek için plan yaparlardı.düşüş pozisyonu girilen bir hareketten kurtulamama durumuna benziyor.yere vuruşları çok dik.çok üzgünüz malesef çok .allah rahmet eylesin.
  • Allah ailesine arkadaşlarına sabırlar versin.Camiaya bir daha böyle acılar yaşatmasın.
  • Yapmayın Allah aşkına bu işi bilen herkes bilir uçakda arıza olsa o uçak o şekilde yere çakılmazdı.Böyle elim bir kazada kim oldugu ve bu işi bilip bilmediğin belli olmayan kişiler yorum yazıp insanları tiksindirmeyin.
Dün Adana'dan havalandıktan sonra Mersin'in Tarsus ilçesinde düşen uçakta hayatlarını kaybeden kabin memurları Erkan Gürkan ile Alper şen yarın toprağa verilecekler. Havacılık camiasını yasa boğan bu talihsiz kaza ile ilgili cenaze programı şöyle.

Erkan Gürkan için Küçükyalı Çınar Camii'nde öğlen namazına müteakip bir tören düzenlenecek. Cenaze daha sonra Serhatpaşa Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

Alper Şen'in cenazesi ise Çorlu'nun Yenice Beldesi'ne bağlı Deregündüzlü köyünde öğlen namazına müteakip toprağa verilecek. Alper Şen'in cenazesine katılmak isteyenler için Saga Havayolları'nın Florya'da bulunan merkez binasında ve Şen'in evinin önünden otobüs kaldırılacak. Otobüslerin saat 10.00-10.15 arası hareket edeceği bildirildi.

AirportHaber ve Airport TV Ailesi olarak hayatını kaybeden Gürkan ve Şen Ailelerine bir kez daha başsağlığı diliyoruz.

ALPER ŞEN'İN CENAZE TÖRENİ AŞAĞIDAKİ KROKİDE BELİRTİLEN MEVKİDE YAPILACAKTIR
KROKİYİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
BU ACIYI PAYLAŞMAK İSTEYENLERE DUYURU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 8 yıl önce
allah rahmet eylesin.mekanları cennet olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
iki arkadaşımında uçuşları iyiydi.zaten bunun pic uçuyorlardı.intibaklarıda vardı.emergency eğitimleride vardı.yani uçakta arıza olsa bu şekilde düşmezdi.en azından tarlaya falan inmek için plan yaparlardı.düşüş pozisyonu girilen bir hareketten kurtulamama durumuna benziyor.yere vuruşları çok dik.çok üzgünüz malesef çok .allah rahmet eylesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Allah ailesine arkadaşlarına sabırlar versin.Camiaya bir daha böyle acılar yaşatmasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yapmayın Allah aşkına bu işi bilen herkes bilir uçakda arıza olsa o uçak o şekilde yere çakılmazdı.Böyle elim bir kazada kim oldugu ve bu işi bilip bilmediğin belli olmayan kişiler yorum yazıp insanları tiksindirmeyin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000