29 Nisan 2009, Çarşamba 08:52:25

British Airways'ten Türkiye'ye ekonomik uçuşlar

İngiliz havayolu şirketi British Airways, vergiler dahil İstanbul ve İzmir için 97 Avro'dan, Antalya için ise 94 Avro'dan başlayan fiyatlarla uçuşlar başlıyor...
  • Sayın Pilot Yorumcu, yorumunu okudum ne kadar haklısın. Avrupa kapıları yüzümüze kapanmış. Bulgaristan Romanya Avrupa'lı olmuşlar ya biz? Sen ve senin durumunda olanları kim düşünecek? Ellerinde diplomatik pasaport olanlar mı? Onlar için bir kıstlama yok. TC yönetenler vatandaşların yıllarca çektiği bu çileye aldırmamışlar, bundan sonra da aldırmazlar.
  • hocam sende yatilardan birinde rahatsizlandim deyiver biraz uzun kal londra da gez dolas olsun bitsin yahu vermezlerse vermesinler vize :,))
  • öğrenciye'de vize vermiyorlar kolay kolay. Sakın ola vizenizi almadan uçak biletinizi almayın. Yazık olur .
  • easjet saw -london gatwink haftanın hergünü daha ucuza trafik sorunu olmadan ucmak var .saw ucun daha iyi.

British Airways'den yapılan açıklamada Nisan ayından itibaren geçerli olan kampanya çerçevesinde, İstanbul, İzmir ve Antalya'dan direkt olarak Londra'ya ulaşım sağlayan British Airways'in tek yön bilet fiyatları, vergiler dahil İstanbul ve İzmir için 97 Avro'dan, Antalya için ise 94 Avro'dan başlıyor. 

British Airways'in İzmir-Londra Gatwick ve Antalya-Londra Gatwick sefer sayısı da 14-15 haziran tarihinden itibaren, haftada 5'e çıkacak.

British Airways'ten Türkiye'ye ekonomik uçuşlar

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 9 yıl önce
Sayın Pilot Yorumcu, yorumunu okudum ne kadar haklısın. Avrupa kapıları yüzümüze kapanmış. Bulgaristan Romanya Avrupa'lı olmuşlar ya biz? Sen ve senin durumunda olanları kim düşünecek? Ellerinde diplomatik pasaport olanlar mı? Onlar için bir kıstlama yok. TC yönetenler vatandaşların yıllarca çektiği bu çileye aldırmamışlar, bundan sonra da aldırmazlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
hocam sende yatilardan birinde rahatsizlandim deyiver biraz uzun kal londra da gez dolas olsun bitsin yahu vermezlerse vermesinler vize :,))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
öğrenciye'de vize vermiyorlar kolay kolay. Sakın ola vizenizi almadan uçak biletinizi almayın. Yazık olur .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
easjet saw -london gatwink haftanın hergünü daha ucuza trafik sorunu olmadan ucmak var .saw ucun daha iyi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000