26 Aralık 2008, Cuma 13:02:25

BOEING 777'NİN ÇOK ÖZEL KOKPİTİ

Türk Hava Yolları’nın filosuna dahil ettiği Boeing 777-300ER tipi uçağının kokpitinden çok özel görüntüler bu akşam saat 20:00’de Airport TV Ana Haber’de…
  • Ucaklar geri giderse(eger) neden bsarisizlik olsun ki?? Her firma istedigi her tip ucagi filosuna katar veya filosundan cikarir,bu ticari bir olgudur fazla buyutmeye gerek yok. Bugun dunyada bircok havayolu sirketi 747 leri filolarindan artik cikartiyor,simdi bu firmalar basarisizmi?? Hayir degil,sebebi basit,sadece ekonomik verimlilik. Eger birgun 777-300ER den daha ekonomik bir alternatif ortaya cikarsa THY de seve seve gonderir bu ucaklari geriye. Tipki 737-400 leri 800 ve 700 serisi ile degistirdikleri gibi.
  • Sen araba kiralayıp benim diye kızlara hava atan bir şahsiyetmisin arkadaşım ? insanın zikri ne ise fikri de o dur bilmem hatırlarmısın bu atasözünü ? senin bu yorumuna mümkün olduğunca yapıcı bir yorum yazamaya çalıştım bilgine. Bu zamanda Türk Hava Yolları gibi ülkemizin prestij kaynağı olan bir şirket global rekabette, dünyada ilk sıralara çıtasını yükseltmişken; vebizim bununla gurur duymamız gerekirken senin yaptığın şu yoruma bak. Öbür hayatında binersin belki 77-300ER'a inşallah...
  • RUMUZ KOD ADLI ARKADAŞIM. İNANIN SİZİ ÇOK MERAK EDİYORUM
  • THYnin kendine ait bir uçağı değil ki bu.Kira sözleşmesi bitince gidecek.Gideceği zaman demektir ki başaısızlık.....

Türk Hava Yolları’nın Hintli Jet Airways’ten kiraladığı Boeing 777-300ER tipi uçağının içini sadece Airport TV görüntülemeyi başarmıştı. 

Dün Airport TV Ana Haber’de Boeing 777-300ER uçağının first class, business class ve ekonomi class koltuklarının hiç bir yerde olmayan görüntülerini ekranlarınıza getirmiştik. Bugün ise uçağın kokpitinde kısa bir gezinti sunacağız.

Son derece modern teknoloji ve görüntüye sahip Boeing 777-300ER uçağının kokpitinden çok özel görüntüler saat 20:00’de Airport TV Ana Haber’de olacak.

BOEING 777'NİN ÇOK ÖZEL KOKPİTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

PPL ~ 9 yıl önce
Ucaklar geri giderse(eger) neden bsarisizlik olsun ki?? Her firma istedigi her tip ucagi filosuna katar veya filosundan cikarir,bu ticari bir olgudur fazla buyutmeye gerek yok. Bugun dunyada bircok havayolu sirketi 747 leri filolarindan artik cikartiyor,simdi bu firmalar basarisizmi?? Hayir degil,sebebi basit,sadece ekonomik verimlilik. Eger birgun 777-300ER den daha ekonomik bir alternatif ortaya cikarsa THY de seve seve gonderir bu ucaklari geriye. Tipki 737-400 leri 800 ve 700 serisi ile degistirdikleri gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vecihi ~ 9 yıl önce
Sen araba kiralayıp benim diye kızlara hava atan bir şahsiyetmisin arkadaşım ? insanın zikri ne ise fikri de o dur bilmem hatırlarmısın bu atasözünü ? senin bu yorumuna mümkün olduğunca yapıcı bir yorum yazamaya çalıştım bilgine. Bu zamanda Türk Hava Yolları gibi ülkemizin prestij kaynağı olan bir şirket global rekabette, dünyada ilk sıralara çıtasını yükseltmişken; vebizim bununla gurur duymamız gerekirken senin yaptığın şu yoruma bak. Öbür hayatında binersin belki 77-300ER'a inşallah...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KAPTAN2 ~ 9 yıl önce
RUMUZ KOD ADLI ARKADAŞIM. İNANIN SİZİ ÇOK MERAK EDİYORUM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy777 ~ 9 yıl önce
THYnin kendine ait bir uçağı değil ki bu.Kira sözleşmesi bitince gidecek.Gideceği zaman demektir ki başaısızlık.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000