26 Eylül 2012, Çarşamba 10:29:25

BİR DEVRİN SONU

Endeavour Uzay Mekiği Havacılık Tarihinde Bir Çağı Kapatırken F-35 Lightning II Bir Diğerini Açıyor...
  • Eli sopalı gavurlar tanrıların arabalarıyla uğraşadursunlar, biz doğrudan-kestirmeden Allah ve Resulallah'lara güveniyoruz. İlki korumazsa, diğerleri mutlaka koruyacaktır.
  • pilotsuz kalkış-iniş :)
  • "bir F-35A klasik kalkış ve iniş değişkeni ile ilerlerken" ucagın onune takoz koymuslar.... "safety is first"...

747 Mekik Taşıyıcının (SCA) üzerine monte edilen Endeavour uzay mekiği, Los Angeles'taki Kaliforniya Bilim Merkezi'ne gerçekleştirdiği nakil uçuşun son ayağını tamamlamak üzere Kaliforniya Edwards Hava Kuvvetleri Üssünden havalandı.

Lockheed Martin fotoğrafçıları bu görüntüyü, pist üzerinde bir F-35A klasik kalkış ve iniş değişkeni ile ilerlerken yakaladı.
Merkezi Bethesda, Maryland'de bulunan Lockheed Martin, dünya çapında yaklaşık 123.000 çalışanı olan ve özellikle gelişmiş teknoloji sistemleri, ürünleri ve hizmetlerinde araştırma, tasarım, geliştirme, üretim, entegrasyon ve destek faaliyetlerinde bulunan küresel bir güvenlik ve havacılık şirketidir. Kurum 2011 yılında 46,5 milyar $ tutarında net satış gerçekleştirmiştir.

BİR DEVRİN SONU

Facebook Yorum

Yorumlar

Örkın ~ 6 yıl önce
Eli sopalı gavurlar tanrıların arabalarıyla uğraşadursunlar, biz doğrudan-kestirmeden Allah ve Resulallah'lara güveniyoruz. İlki korumazsa, diğerleri mutlaka koruyacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hgg ~ 6 yıl önce
pilotsuz kalkış-iniş :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TAkozKİ ~ 6 yıl önce
"bir F-35A klasik kalkış ve iniş değişkeni ile ilerlerken" ucagın onune takoz koymuslar.... "safety is first"...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000