19 Ocak 2016, Salı 09:05:34

Binali Yıldırım'dan Kürtçe anons açıklaması

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
  • Allah aşkına yok artık ya!!! Daha neler.
  • Helaaallll Başkanım
  • Bence olmasin boyle iyi :))) yarin birgun cockpit personelide kurt olsun diye daha fazla isterler.Yaa kardesim bu ulke KEMAL ATATURKUN unutanlar icin hatirlatim.
  • Kurt-iye :-) iyi uydurdun

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. NTV'de katıldığı programda birçok konuda bilgilendirmede bulunan Yıldırım, 3. havalimanı ve kürtçe anons ile ilgili de sorulara yanıt verdi

Yıldırım; '3. havalimanı da tüm hızıyla devam ediyor. Biliyorsunuz bu dünyanın en büyük havalimanı birinci etabı 26 Şubat 2018'de açılmış olacak. Ondan sonra iki etabı daha var. Onlar da alınacak. Bittiğinde 150 milyon dünyanın en büyük havalimanı olacak" diye konuştu.

Uçaklarda Kürtçe anons yapılacağı şeklindeki haberlerin sorulması üzerine Yıldırım, "Hayır. Türkiye'nin resmi dili Türkçe'dir. Ana dilde öğrenmek serbesttir. Tek devlet tek millet tek Vatan ve tek bayrak. Bu 4 değişmez ilke asla ve asla tartışma konusu olmaz. Gündeme getirilen öz yönetim sözde yönetim bunlar zırvadır" dedi.

Binali Yıldırım'dan Kürtçe anons açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (54)

Xyz ~ 2 yıl önce
Allah aşkına yok artık ya!!! Daha neler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Binali Başkan ~ 2 yıl önce
Helaaallll Başkanım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
antepli ~ 2 yıl önce
Bence olmasin boyle iyi :))) yarin birgun cockpit personelide kurt olsun diye daha fazla isterler.Yaa kardesim bu ulke KEMAL ATATURKUN unutanlar icin hatirlatim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 2 yıl önce
Kurt-iye :-) iyi uydurdun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000