25 Ağustos 2009, Salı 15:35:03

BEST AIR’DE İNANILMAZ VURGUN!

Üç uçaklık filosu bulunan Best Havayolları, zor şartlar altında uçuş serüvenini sürdürürken muhasebe departmanında görevli bir personel Best Air’e ağır darbe vurdu. S.T adlı çalışan 750 bin dolarlık vurgunu nasıl yaptı?
  • BİR İNSAN DÜŞÜNÜN ABD DEN KALKIP GELİYOR VE BURADA BİR ŞİRKET KURUYOR BU ŞİRKETİN BAŞINA DAHA ÖNCE 2-3 ŞİRKET BATIRMIŞ BİR MÜDÜR GETİRİYOR.VE KAÇINILMAZ SON BESTAIR DE BATIYOR.HAVADA UÇAN KUŞA BORCU OLAN ŞİRKET"THE BEST"ADINDAN BELLİ...ŞİRKETTE O KADAR ALACAKLI VARKİ SAYISI BELLİ DEGİL BU PARALAR ÖDENMESSE ALLAH ONLARIN AİLELERİNDEN ÇOCUKLARINDAN BİR ŞEKİLDE ÇIKARTIR.YAZIK AYLARDIR MAAŞ ALAMAYAN
  • olayın başlığını atan arkadaş senin ne muhasebeden nede finanstan haberin var.Kimseyede çamur atma .Muhasebe idarecisiyle çalışmasıyle eskisiyle yenisiyle altıyle üstüyle en temiz servistir.Hiç kimsede muhasebeden başlangıçtan bu güne kovulmamıştır.Çalışanların baştan itibaren hep kendileri ayrılmıştır.Leke sürmek iftira atmak kimseye birşey kazandırmaz bilakis alçaltır.Erkek olun biraz bilader.....
  • Hayat ne kadar acımasız ve adaletsiz , derken tarih tekerrürden ibaretmiş sözünle karşı karşıyayız .Cenabı Allah bazı şeyleri böyle karşımıza cıkarıyor .Ama yeterki ders alalım .Bir zamanlar siz kimseye acımadınız şimdide taktırı ilahi size acımıyor.Bakalım sonu nasıl biticek .Senaryo sizin senaryolara benziycekmi.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Üç uçağından biri İran’da kiralık olarak uçan, biri Almanya’ya charter seferler düzenleyen, bir tanesi de motoru bitik durumda yerde yatan Best Air, ekonomik krizle mücadele ederken bir darbeyi de içerden yedi.

Yurtdışına kiralanan uçakların paralarını, anlaştığı bir döviz bürosunda düşük kur’dan bozduran S.T adlı muhasebe görevlisi, bu yöntemle uzun süredir hatırı sayılır vurgun yaptı.

S.T adlı çalışanın bu yolla yaklaşık 750 bin dolar civarında vurgun yaptığı belirtildi. Olayın öğrenilmesinden hemen sonra S.T’nin kurumla ilişiği kesildi.

S.T’nin vurgundan elde ettiği paralarla lüks bir yaşam sürdüğü, son model otomobille işe gelip gittiği öğrenildi.

S.T’nin olaydan sonra sırra kadem bastığı ve telefonlarını kapattığı kaydedildi.

©AirportHaber.com

BEST AIR’DE İNANILMAZ VURGUN!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Misafir ~ 9 yıl önce
BİR İNSAN DÜŞÜNÜN ABD DEN KALKIP GELİYOR VE BURADA BİR ŞİRKET KURUYOR BU ŞİRKETİN BAŞINA DAHA ÖNCE 2-3 ŞİRKET BATIRMIŞ BİR MÜDÜR GETİRİYOR.VE KAÇINILMAZ SON BESTAIR DE BATIYOR.HAVADA UÇAN KUŞA BORCU OLAN ŞİRKET"THE BEST"ADINDAN BELLİ...ŞİRKETTE O KADAR ALACAKLI VARKİ SAYISI BELLİ DEGİL BU PARALAR ÖDENMESSE ALLAH ONLARIN AİLELERİNDEN ÇOCUKLARINDAN BİR ŞEKİLDE ÇIKARTIR.YAZIK AYLARDIR MAAŞ ALAMAYAN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
olayın başlığını atan arkadaş senin ne muhasebeden nede finanstan haberin var.Kimseyede çamur atma .Muhasebe idarecisiyle çalışmasıyle eskisiyle yenisiyle altıyle üstüyle en temiz servistir.Hiç kimsede muhasebeden başlangıçtan bu güne kovulmamıştır.Çalışanların baştan itibaren hep kendileri ayrılmıştır.Leke sürmek iftira atmak kimseye birşey kazandırmaz bilakis alçaltır.Erkek olun biraz bilader.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Hayat ne kadar acımasız ve adaletsiz , derken tarih tekerrürden ibaretmiş sözünle karşı karşıyayız .Cenabı Allah bazı şeyleri böyle karşımıza cıkarıyor .Ama yeterki ders alalım .Bir zamanlar siz kimseye acımadınız şimdide taktırı ilahi size acımıyor.Bakalım sonu nasıl biticek .Senaryo sizin senaryolara benziycekmi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000