30 Ekim 2012, Salı 17:26:27

"BENİM HEZARFEN'E BORCUM YOK"

Hezarfen Havaalanı'ndan ayrılma kararı alan dünyaca ünlü akrobasi pilotumuz Ali İsmet Öztürk, bir açıklama daha yayınladı...
  • Merhabalar konu ile alakasiz olacak ama biz bu akrobasi ucaklarina yolcu olmak istiyoruz bir arkadasim ile mumkunmudur acaba herkese saygilar sevgiler.
  • Mesele hazerfen buyuk bir reklam ve medya yıl kaybetmiştir oturup düşünsünler ben şahsen hazerfen ismini ALİ İSMET ÖZTÜRK le duydum ben olsam bu pilota 10.000.000 USD transfer parası ödedim.tabii ticaretlevalakasi olmayan işletmeciler,bu gaflete hep düşerler.dogrusu yorumları okumadan borcun sanki milyon dolar olduğunu zannetmiştim.megerse ne pareymiş. Gecmis olsun.
  • Hiç kimse için taraf olmam ve eyvallah etmem.. Yaşanılan her olayın kendi içeriğinde bir gerçeği ve herkesin kendine göre haklı sebepleri vardır.. Ama şuanda gerçekten beni hayal kırıklığına uğrattınız.. Çünkü yüklenmiş olan uçuş planının ön sayfasında neden oynama yaptığınızı ve bunun gerekçesini bana asla izah edemeyeceksiniz..
  • hazerfen yonetimi kısacası müdürü borcunu öde yazısından sonra bu ibrayı görünce nasıl bir tepki verecek acaba... hazerfen hava alanı sadece ticari bir işletme havacılığa katkı sağlamak amaçlı değil havacılıktan max. katkıyı almak için ve amatör ruhla bu işi yapanların çook iyi bildiği gibi kösteklemek, kendine mecbur etmek, tekelcilik yapmak için uğraşan gereksiz pahallı bir yer. o ruhsat size o amaçla mı verilmişti. kurarken ne amaçla kurulmuştu.? yazık. öyle yada böyle ali ismet bu ülke için bir değer, değer bilmezler.

Dünyanın en önemli akrobasi pilotlarından biri olan Ali İsmet Öztürk'ün, Hezarfen Havaalanı'ndan ayrılma kararı karşılıklı açıklamalarla gündemde kalmaya devam ediyor.

Ani bir kararla Hezarfen Havaalanı'ndan ayrılan Ali İsmet Öztürk'e havaalanı müdürü Ahmet Tezman, 'ofisi boşalt borcunu öde' restini çekmişti. Bunun üzerine Ali İsmet Öztürk karşı bir açıklama yayınlayarak 'borcum yok' dedi.

İşte dünyanın en iyileri arasında gösterilen Ali İsmet Öztürk'ün özdeşleştiği Hezarfen'den ayrılışının ardından yaptığı yeni açıklama...

 

"BENİM HEZARFEN'E BORCUM YOK"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Alper ~ 4 yıl önce
Merhabalar konu ile alakasiz olacak ama biz bu akrobasi ucaklarina yolcu olmak istiyoruz bir arkadasim ile mumkunmudur acaba herkese saygilar sevgiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mih ~ 5 yıl önce
Mesele hazerfen buyuk bir reklam ve medya yıl kaybetmiştir oturup düşünsünler ben şahsen hazerfen ismini ALİ İSMET ÖZTÜRK le duydum ben olsam bu pilota 10.000.000 USD transfer parası ödedim.tabii ticaretlevalakasi olmayan işletmeciler,bu gaflete hep düşerler.dogrusu yorumları okumadan borcun sanki milyon dolar olduğunu zannetmiştim.megerse ne pareymiş. Gecmis olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 5 yıl önce
Hiç kimse için taraf olmam ve eyvallah etmem.. Yaşanılan her olayın kendi içeriğinde bir gerçeği ve herkesin kendine göre haklı sebepleri vardır.. Ama şuanda gerçekten beni hayal kırıklığına uğrattınız.. Çünkü yüklenmiş olan uçuş planının ön sayfasında neden oynama yaptığınızı ve bunun gerekçesini bana asla izah edemeyeceksiniz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
amator ~ 5 yıl önce
hazerfen yonetimi kısacası müdürü borcunu öde yazısından sonra bu ibrayı görünce nasıl bir tepki verecek acaba... hazerfen hava alanı sadece ticari bir işletme havacılığa katkı sağlamak amaçlı değil havacılıktan max. katkıyı almak için ve amatör ruhla bu işi yapanların çook iyi bildiği gibi kösteklemek, kendine mecbur etmek, tekelcilik yapmak için uğraşan gereksiz pahallı bir yer. o ruhsat size o amaçla mı verilmişti. kurarken ne amaçla kurulmuştu.? yazık. öyle yada böyle ali ismet bu ülke için bir değer, değer bilmezler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000