12 Temmuz 2014, Cumartesi 09:25:56

"BEN GURION HAVALİMANI'NA UÇMAYIN"

İzzeddin el-Kassam Tugayları, uluslararası havayolu şirketlerinden "İsrail'e uçmamalarını" istedi
  • Israil toptan alsın da filistin I kurtulalım şu can sıkıcı gelişmelerden artık
  • Israil çok yanlış politikalar izliyor olsa bile Yahudiler denilirse içine barış yanlısı Yahudiler ve çocuk olanları da girer. Ayrıca insanlar hangi milliyete dahil olacağını seçemezler. Bu açıdan lütfen antisemitik yorumlar yapmıyalım. Unutmayalım ki barış yokederek sağlanamaz bu herkes için geçerli.
  • İsrail bunu hakettide bizim günahımız ne telaviv uçuşum var ve ben gitmeye çekiniyorum...
  • Ah Hitler aahh keşke tamamen kökünü kurutsaydın ne olurdu sanki..

Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları, uluslararası havayolu şirketlerine "İsrail'e uçmamaları" uyarısında bulundu.

İzzeddin el-Kassam Tugayları tarafından yapılan yazılı açıklama, "İsrail, Gazze'de yaşayan sivillere yönelik terör saldırıları düzenlemekte, evleri yerle bir ederek, insanları kadın, çocuk, yaşlı, genç demeden öldürmektedir. Biz bu düşmana karşı koymaya karar verdik. Sizleri İsrail'in 27. Askeri Hava Üssü'nün bulunduğu Ben Gurion Havalimanı'na uçmamanız konusunda uyarıyoruz" denildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Bu açıklamayla, hukuki ve ahlaki sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz. Saldırılardan yolcularınızın ve uçaklarınızın zarar görmesi durumunda hiçbir mesuliyeti kabul etmeyeceğimizi bildiriyoruz."

İsrail'in "Koruyucu Hat Operasyonu" adı altında Gazze'ye düzenlediği saldırılarda hayatını kaybeden Filistinlilerin sayısı 100'e, yaralıların ise 670'e yükseldi. 

İŞTE EL-KASSAM TUGAYLARI'NIN O AÇIKLAMASI

"BEN GURION HAVALİMANI'NA UÇMAYIN"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

~ 4 yıl önce
Israil toptan alsın da filistin I kurtulalım şu can sıkıcı gelişmelerden artık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 4 yıl önce
Israil çok yanlış politikalar izliyor olsa bile Yahudiler denilirse içine barış yanlısı Yahudiler ve çocuk olanları da girer. Ayrıca insanlar hangi milliyete dahil olacağını seçemezler. Bu açıdan lütfen antisemitik yorumlar yapmıyalım. Unutmayalım ki barış yokederek sağlanamaz bu herkes için geçerli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
İsrail bunu hakettide bizim günahımız ne telaviv uçuşum var ve ben gitmeye çekiniyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GİYOTİN ~ 4 yıl önce
Ah Hitler aahh keşke tamamen kökünü kurutsaydın ne olurdu sanki..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Irkci Pislige Cevap ~ 4 yıl önce
Maalesef insanlik asil sen ve senin yorumunu begenen gibi mahluklarin kokunu kurutamadi hala. Tez zamanda sen ve senin gibilerin dunyamizin oksijenini israf etmeye son vermenizi diliyorum. Editorlere not: Eger ki bu mesajimi yayinlamayacaksaniz bu mesaji yazmama sebep olan irkci pislik dolu mesaji da kaldirin lutfen.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000