12 Aralık 2010, Pazar 13:49:37

BAŞBAKAN'IN UÇAĞI SİİRT'E İNEMEDİ

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Ankara'dan Siirt'e götüren uçak kötü hava koşulları nedeniyle Siirt'e iniş yapamadı.
  • o meydan zaten 2000 senesınde thy nın rj uçağı ıle kırım yapmış bir meydan ve uğursuz bır yer,uçakların inmesi için elverişli olmadığı biliniyor ve meydan yine açılıyor ??
  • yolda iyi teroristlere denk gelmemiş sayın başkabanımız
  • Allah neyi başımızdan eksik etmesin y a. tövbe tövbe bozduracaklar şimdi ağzımı. Satıcı seyyar kendisi. bir bizi satmadığı kaldı kölelere yapıldığı gibi. bakalım onu ne zaman yapacak.
  • herzaman yanındayız herzaman seninleyiz büyük lider...

Batman Havaalanı'na inen Erdoğan, buradan karayoluyla Siirt'e hareket etti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Siirt'e götüren özel 'ANA' uçağı Siirt'teki olumsuz hava koşulları nedeniyle Batman Havaalanı'na indi. Başbakan Erdoğan'ı havaalanında Batman Valisi ahmet Turan karşıladı.

Başbakan Erdoğan, daha sonra beraberinde eşi Emine Erdoğan, Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker ile Batman'dan Başbakanlığa ait otobüsle karayoluyla Siirt'e hareket etti. Erdoğan, Siirt'te incelemelerde bulunup, toplu açılış törenine katılacak
Hürriyet
BAŞBAKAN'IN UÇAĞI SİİRT'E İNEMEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 8 yıl önce
o meydan zaten 2000 senesınde thy nın rj uçağı ıle kırım yapmış bir meydan ve uğursuz bır yer,uçakların inmesi için elverişli olmadığı biliniyor ve meydan yine açılıyor ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yolda iyi teroristlere denk gelmemiş sayın başkabanımız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Allah neyi başımızdan eksik etmesin y a. tövbe tövbe bozduracaklar şimdi ağzımı. Satıcı seyyar kendisi. bir bizi satmadığı kaldı kölelere yapıldığı gibi. bakalım onu ne zaman yapacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
herzaman yanındayız herzaman seninleyiz büyük lider...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000