02 Mayıs 2016, Pazartesi 09:42:13

Bakanın içinde olduğu uçağın lastiği patladı

Almanya Dışişleri Bakanı'nın da içinde bulunduğu Airbus A340 tipi uçağın kalkış için pistte koşturduğu sırada tekeri patladı.
  • Bizim erdogan A330-200 ile gidiyor bunlar A340-300 A340 bence daha iyi cunku 4 motoru var ve 1 bozulsa 3 motur daha acil inis yaptira bilir sikinti olmadan A330 bir motor bozulsa geri kaldi 1 5 dakika sonra kendini olu bulursun yerde.
  • bir bilse ki türkiye'de bu habere böyle yorumlar yapılıyor güler mi ağlar mı acaba ?
  • airbus'un ana üreticilerden almanya, bakanına eski uçak kullandırıyor ne ayıp...hiçbir şey üretmeyen ama havada,gösterişte,şatafatta hepsine bin basan türkiye'den örnek alsınlar !
  • a.k.p.sinin akepeleri kıskanmayın bakalım. Dua edin başınızdan gitmesin o şarlatan yoksa açsınız güneydoğudaki çakma kürtler gibi.

Almanya Dışişleri Bakanı Frank-Walter Steinmeier ve Fransız mevkidaşı Jean Marc Ayrault'un da içinde bulunduğu Airbus A340 tipi uçağın pistte koşturduğu sırada tekeri patladı.

Fransız meslektaşı ile birlikte Afrika gezisi için Nijer'e gidecek olan Steinmeier'in de içinde bulunduğu uçak ,Berlin Tegel Havalimanı'nda tehlike atlattı. Uçağın patlayan tekeri sonrasında pistte kaldığı ve havalimanı trafiğinin yaklaşık 1.5 saat durduğu öğrenildi.

Tekerin değişmesiyle pistten çıkarılan uçak son bir kontrolden geçirilerek Nijer için tekrar havalandı.

©AirportHaber





Bakanın içinde olduğu uçağın lastiği patladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (53)

Bizimki ~ 2 yıl önce
Bizim erdogan A330-200 ile gidiyor bunlar A340-300 A340 bence daha iyi cunku 4 motoru var ve 1 bozulsa 3 motur daha acil inis yaptira bilir sikinti olmadan A330 bir motor bozulsa geri kaldi 1 5 dakika sonra kendini olu bulursun yerde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
alman bakan ~ 2 yıl önce
bir bilse ki türkiye'de bu habere böyle yorumlar yapılıyor güler mi ağlar mı acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
340 ~ 2 yıl önce
airbus'un ana üreticilerden almanya, bakanına eski uçak kullandırıyor ne ayıp...hiçbir şey üretmeyen ama havada,gösterişte,şatafatta hepsine bin basan türkiye'den örnek alsınlar !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
musa ~ 2 yıl önce
a.k.p.sinin akepeleri kıskanmayın bakalım. Dua edin başınızdan gitmesin o şarlatan yoksa açsınız güneydoğudaki çakma kürtler gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000