26 Şubat 2012, Pazar 08:20:31

BAKAN'A UÇAKTA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ...

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'na uçakta doğum günü sürprizi yapıldı...
  • BU ARADA DÜZEY DEMİŞSİNDE SENİN DÜZEYİNE NE DOSTUM? BUNCA YAZILANA DÜZEYDİ BİLMEMNEYDİ? SENİN DÜZEYİN VE HAK ETTİĞİN BU. BAŞKA DEĞİL.
  • AHAHAHA. CANIM KARDEŞİM BAK ALMANYAYA GİTMENE GEREK BİLE YOK İNTERNETİ AÇ BAK JAPONYA, ALMANYA, FRANSA GİBİ ÜLKELERDE HIZLI TREN NEDİR? DÜNYA BU ALETİ BELİRTİRKEN HANGİ KRİTERLERİ ELE ALIYOR? TUTUPTA ALMANYAYA GİTMENE GEREK YOK. TARZIMI BEĞENMEYE BİLİRSİN. HEM SANA HEMDE SENDEN ÖNCEKİNE YAZDIKLARIMA TEK BİR CEVAP VER KOÇ :) GENÇ DİLİN TUTULMASIN, YALAN LA GERÇEĞE CEVAP VEREMEZSİN. SEN DEĞİL BAŞBAKANINDA VEREMEZ. BU SEBEPLE 12YILDIR 1 KEZ BİLE HERHANGİ BİR MUHALEFET LİDERİNİN KARŞISINA ÇIKAMAMIŞTIR KENDİSİ. VARSA YOKSA PRONTERDAN ÖNCEDEN YAZILMIŞ METİN OKUR O. DEDİĞİM GİBİ MUHATTABIM BİLE DEĞİLSİN. EĞER MUHATTAP OLAB,İLECEĞİNE İNANIYORSAN GENÇ KOÇ :) ÖNCEKİ 4 MESAJDA YAZDIKLARIMA CEVAP VEREBİLİRSİN. TUTAN YOK SENİ. HADİ BEN MI? SEN Mİ?
  • iste senin gibi adamlarin sorunu budur, sozde demokrasi! Yani sizin baska fikirlere tahammulnuz yoktur yani `ya sen benim muhattabim degilsin` `kocum mocum` lafi aslinda seni cok guzel ozetliyor ve duzeyini ortaya koyuyor, keske fikirlerini tartisabilseydin ama bak senin uslubunu tartisiyoruz! neyse senin tabirinle kocum sende bir gun calisirsin THYye girersin belki, hizli tren konusunu da sallamissin, bizzat almnayada bindim, ortalama 280 km hiz yapiyordu, ama kocum sen ucak sanmis olabilirsin treni, onlar trendir kocum, ucak degil, rayda giderler kocum,sen hayat kocluguna devam et mallarda
  • hastanelerinde doktor kalmadı be genç. git bakalım ne oluyor? denemesi bedava, sağlığı bile rant kaynağı yaptınız, hesap sorulacak o ayrı. dinleyen değil dinleten? örnek ver koç örnek ! şu tarihte şurada biz dedik onlar yaptı. hadi bi tane. ne olur yalvarırım. var mı? yok, kıbrıs d.gaz aramasın dedık ne oldu? yunan eşek adasına göz dıktı ne oldu? ermenı soykırım yok dedık ne oldu? söz dinletiyor ha? örnek ver paşam, örnek ver koçum. GENÇ ÖRNEK VER? DEMOKRASİ NE DEMEK ONU ANLAT DESEM İNSANLIĞIMDAN UTANACAĞIMA BAHSE GİRERİM. SENİ KAALE ALDIM CEVAP YAZDIM AMA EMIN OL, MUHATTABIM BILE DEĞILSIN ASLINDA.
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Suriye'nin Dostları Grubu toplantısı sonrası Tunus'tan İstanbul'a dönüşünde uçakta gazetecilere açıklamalar yaptığı sırada doğum günü sürprizi yapıldı...

Uçakta 26 Şubat doğumlu olan Dışişleri Bakanı Davutoğlu'na doğum günü sürprizi yapıldı. Davutoğlu gazetecilere açıklama yaparken kabin görevlileri ve Dışişleri Bakanlığı personeli, hazırlanan pastayla Davutoğlu'nun doğum gününü kutladılar.
 
Getirilen pastadan yiyen Davutoğlu, gazetecilere de pasta ikram etti.
 
Uçakta bulunan Finlandiya Dışişleri Bakanı Erkki Tuomioj da Davutoğlu'nun doğum gününü kutladı. (Hürriyet)
BAKAN'A UÇAKTA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 6 yıl önce
BU ARADA DÜZEY DEMİŞSİNDE SENİN DÜZEYİNE NE DOSTUM? BUNCA YAZILANA DÜZEYDİ BİLMEMNEYDİ? SENİN DÜZEYİN VE HAK ETTİĞİN BU. BAŞKA DEĞİL.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
AHAHAHA. CANIM KARDEŞİM BAK ALMANYAYA GİTMENE GEREK BİLE YOK İNTERNETİ AÇ BAK JAPONYA, ALMANYA, FRANSA GİBİ ÜLKELERDE HIZLI TREN NEDİR? DÜNYA BU ALETİ BELİRTİRKEN HANGİ KRİTERLERİ ELE ALIYOR? TUTUPTA ALMANYAYA GİTMENE GEREK YOK. TARZIMI BEĞENMEYE BİLİRSİN. HEM SANA HEMDE SENDEN ÖNCEKİNE YAZDIKLARIMA TEK BİR CEVAP VER KOÇ :) GENÇ DİLİN TUTULMASIN, YALAN LA GERÇEĞE CEVAP VEREMEZSİN. SEN DEĞİL BAŞBAKANINDA VEREMEZ. BU SEBEPLE 12YILDIR 1 KEZ BİLE HERHANGİ BİR MUHALEFET LİDERİNİN KARŞISINA ÇIKAMAMIŞTIR KENDİSİ. VARSA YOKSA PRONTERDAN ÖNCEDEN YAZILMIŞ METİN OKUR O. DEDİĞİM GİBİ MUHATTABIM BİLE DEĞİLSİN. EĞER MUHATTAP OLAB,İLECEĞİNE İNANIYORSAN GENÇ KOÇ :) ÖNCEKİ 4 MESAJDA YAZDIKLARIMA CEVAP VEREBİLİRSİN. TUTAN YOK SENİ. HADİ BEN MI? SEN Mİ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
iste senin gibi adamlarin sorunu budur, sozde demokrasi! Yani sizin baska fikirlere tahammulnuz yoktur yani `ya sen benim muhattabim degilsin` `kocum mocum` lafi aslinda seni cok guzel ozetliyor ve duzeyini ortaya koyuyor, keske fikirlerini tartisabilseydin ama bak senin uslubunu tartisiyoruz! neyse senin tabirinle kocum sende bir gun calisirsin THYye girersin belki, hizli tren konusunu da sallamissin, bizzat almnayada bindim, ortalama 280 km hiz yapiyordu, ama kocum sen ucak sanmis olabilirsin treni, onlar trendir kocum, ucak degil, rayda giderler kocum,sen hayat kocluguna devam et mallarda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
hastanelerinde doktor kalmadı be genç. git bakalım ne oluyor? denemesi bedava, sağlığı bile rant kaynağı yaptınız, hesap sorulacak o ayrı. dinleyen değil dinleten? örnek ver koç örnek ! şu tarihte şurada biz dedik onlar yaptı. hadi bi tane. ne olur yalvarırım. var mı? yok, kıbrıs d.gaz aramasın dedık ne oldu? yunan eşek adasına göz dıktı ne oldu? ermenı soykırım yok dedık ne oldu? söz dinletiyor ha? örnek ver paşam, örnek ver koçum. GENÇ ÖRNEK VER? DEMOKRASİ NE DEMEK ONU ANLAT DESEM İNSANLIĞIMDAN UTANACAĞIMA BAHSE GİRERİM. SENİ KAALE ALDIM CEVAP YAZDIM AMA EMIN OL, MUHATTABIM BILE DEĞILSIN ASLINDA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000