07 Temmuz 2017, Cuma 09:51:04

Azur Air Düsseldorf-Antalya seferlerine başladı

Anex Tour bünyesinde bulunan ve Alman bayrağı ile uçan charter hava yolu Azur Air Almanya, Düsseldorf-Antalya arasında uçuşlara başladı.
  • SKY ın parmağı var bu işte
  • Arkadaslar komik duruma dusuyorsunuz lutfen. Bilen bilmeyen yorum yapiyr gercekten komik oluyor. Konuyla ilgili bilgisi ilgisi olmayanlar yorum yapiyor.
  • Bu yeni oluşum iş yapar, söyleyeyim size. Eski Öger'den başarılı tanıdık bir isim oluşumun mimarlarından.
  • Bu AZUR AIR ne istir ? Almanyanin Turk dusmanligi acik ve net ortada .. neyin pesinde yonetim ? Turk personel almamak icin tum gayretler gosteriliyor .

Anex Tour bünyesinde bulunan ve Alman bayrağı ile uçan charter hava yolu Azur Air Almanya, 4 Temmuz'da Düsseldorf’tan İspanya Palma De Mallorca’ ya ve 5 Temmuz'da Antalya Havalimanı’na ilk uçuşlarını gerçekleştirdi. 

Bu yıl Almanya pazarına giriş yapan Anex Tour, Antalya’ ya ilk misafirlerini nisan ayı itibaren getirmeye başlamıştı.

5 Temmuz'da Almanya’nın Düsseldorf Havalimanı’ndan havalanan Boeing 767-300 tipi ucak, Antalya Havalimanı’na ilk yolcularını getirdi. Yolcular, Antalya Havalimanı’nda özel bir ağırlama alanında çiçekler ve kokteyl ikramları ile karşılandı.

Azur Air, bu yaz Düsseldorf ve Berlin Schönefeld’den Türkiye ile birlikte İspanya, Mısır, Yunanistan ve Dominik Cumhuriyeti’nde çeşitli havalimanlarına uçuşlar gerçekleştirecek.

KIŞ SEZONUNDA MÜNİH'TEN DE UÇACAK

Hava yolu şirketi, kış sezonundan itibaren Münih’ten de bu ülkelere ve ilave olarak Küba, Tayland ve Kanarya Adaları’na uçmaya başlayacak.

Azur Air Düsseldorf-Antalya seferlerine başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Ayt ~ 1 yıl önce
SKY ın parmağı var bu işte

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lutfen ~ 1 yıl önce
Arkadaslar komik duruma dusuyorsunuz lutfen. Bilen bilmeyen yorum yapiyr gercekten komik oluyor. Konuyla ilgili bilgisi ilgisi olmayanlar yorum yapiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayırlı uğurlu olsun.. ~ 1 yıl önce
Bu yeni oluşum iş yapar, söyleyeyim size. Eski Öger'den başarılı tanıdık bir isim oluşumun mimarlarından.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AZdUR ~ 1 yıl önce
Bu AZUR AIR ne istir ? Almanyanin Turk dusmanligi acik ve net ortada .. neyin pesinde yonetim ? Turk personel almamak icin tum gayretler gosteriliyor .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000