07 Aralık 2010, Salı 14:05:17

AYLARCA HERKESİ UYUTTULAR!

Türk Hava Yolları’nda görev yapan karı koca, iş yerine gelmeden aylarca maaş aldı. Evli çiftin mesai oyunu bir ihbarla ortaya çıktı. İşte skandalın ayrıntıları...
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • onun bunun odasında dolaşan siz zavallılar. sanıyomusunuz ki yaptıklarınız yanınıza kalacak . Yazıktır. günahtır bu aileyi yorum için kullanmanız.
  • Neden böyle haberler yapılıyor ? Neden her fırsat değerlendirilip bel altı vurmaya çalışılıyor. Siz birilerine saldıranlar bu makamlara nasıl geldiniz? Buralarda kalmak için neler yapıyorsunuz?Nelere göz yumdunuz ve yummaktasınız? Ve bulunduğunuz yeri hak edip hakkını veriyormusunuz???? Bırakın dedikoduyu...geçin masanızın arkasına ve İŞ yapın.
  • Bilinen nice müdürler var işini evden ya da başka bir yerden takip eden. Acil bir durum olduğu zaman işyerine gelen. Normal günlerde işi evden takip eden. Özellikle gece vardiyalarında... Olabilir mi ?AYLARCA HERKESİ UYUTTULAR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
onun bunun odasında dolaşan siz zavallılar. sanıyomusunuz ki yaptıklarınız yanınıza kalacak . Yazıktır. günahtır bu aileyi yorum için kullanmanız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Neden böyle haberler yapılıyor ? Neden her fırsat değerlendirilip bel altı vurmaya çalışılıyor. Siz birilerine saldıranlar bu makamlara nasıl geldiniz? Buralarda kalmak için neler yapıyorsunuz?Nelere göz yumdunuz ve yummaktasınız? Ve bulunduğunuz yeri hak edip hakkını veriyormusunuz???? Bırakın dedikoduyu...geçin masanızın arkasına ve İŞ yapın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bilinen nice müdürler var işini evden ya da başka bir yerden takip eden. Acil bir durum olduğu zaman işyerine gelen. Normal günlerde işi evden takip eden. Özellikle gece vardiyalarında... Olabilir mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000