04 Şubat 2012, Cumartesi 17:05:03

AVUSTRALYA'DA HELİKOPTER DÜŞTÜ...

Avustralya'nın güneybatısındaki Yeni Güney Galler (NSW) eyaletinde kalkış sırasından bir helikopterin düştüğü ve alev aldığı bildirildi. Kaza sonucu pilot ve bir yolcunun öldüğü belirtildi...
  • komplo diyenin aklini karislarim....tr ye benzetme buralari benzemez tr ye buralar...dustuyse harbi dusmustur okuz altinda buzagi aramaya gerek yok buralarda.
  • türkiyede pilot ya da teknik hata olmazzzz...olsa olsa sabotaj oluuurrr...
  • neco sen misin bu yorumu yapan la?
  • kardes, ben australia da yasiyorum, turkiye ile australia birbirine karistirma. burasi dunyanin en demokratik ulkesi, insana deger veriliyor. vardir bir teknik veya pilot hatasi.
Yeni Güney Galler eyaletinin başkenti Sidnet yakınlarındaki bir havaalanında kalkan küçük bir helikopterin kalkış sırasında düştü. Sidney'in güneyindeki Jaspers Brush bölgesindeki havaalanında yerel saatle 15:55'de yaşanan kaza sonucu pilot ve helikopterdeki yolcunun öldüğü aktarıldı.

Helikopterdeki diğer kişinin kameraman olduğu ve Jervis Körfezi'ne belgesel çekimi için gittiği kaydedildi. Robinson R44 model helikopterin düştükten sonra yanmaya başladığı belirtildi. Pilot ve Amerikalı olduğu bildirilen yolcunun olay yerinde öldüğü aktarıldı. (Yeni Şafak)
AVUSTRALYA'DA HELİKOPTER DÜŞTÜ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 6 yıl önce
komplo diyenin aklini karislarim....tr ye benzetme buralari benzemez tr ye buralar...dustuyse harbi dusmustur okuz altinda buzagi aramaya gerek yok buralarda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
türkiyede pilot ya da teknik hata olmazzzz...olsa olsa sabotaj oluuurrr...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
neco sen misin bu yorumu yapan la?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
kardes, ben australia da yasiyorum, turkiye ile australia birbirine karistirma. burasi dunyanin en demokratik ulkesi, insana deger veriliyor. vardir bir teknik veya pilot hatasi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000