29 Eylül 2017, Cuma 14:52:30

Avion Training Uçuş Okulu ücretsiz uçuracak

Muğla’nın Dalaman ilçesinde bu yaz kurulan Avion Training Uçuş Okulu, tanıtım günleri kapsamında katılımcıları simülatörde uçuracak.
  • Dalaman Havalimanı’nda 3 adet uçak ve 1 adet simulatör mevcut, Hollanda’daki merkezde 12 uçak ve 2 simulatör ile operasyon gerçekleştirmekte.
  • Bu kucukler tatli ya kiyamam
  • Tesisler ve imkanları guzel. Yaklasımları AFA ve AYJET'ten cok farklı. Dürüst ve kibar tutumları dikkatimi cekti. İşin içinde bir Avrupalılık oldugunu fark ediyorsunuz. Bir de EASA lisansı veriyor... Halen AFA, AYJET ve ER-AH'ta öpülmeye ve zaman kaybetmeye gerek var mı sizce? Bu okula gitmeyenin gidecegi tek okul Polonya'da olur ancak.
  • Easa vermeleri iyi bir alternatif. Malum suan herkes lisansini easa yapmaya calisiyor. cevremde kac adam var bilmiyorum.

Muğla’nın Dalaman ilçesinde bu yaz kurulan Avion Training Uçuş Okulu, tanıtım günleri 5 Ekim’de başlıyor.

Önümüzdeki Perşembe günü (5 Ekim) başlayacak olan tanıtım gününde okulda eğitim gören öğrenciler ve eğitmenler de katılımcılarla bir araya gelecek.

Avion Training Uçuş Okulu’nun anlaşmalı olduğu bankaların temsilcilerinin de bulunacağı tanıtım gününde öğrenci adayları hem akıllarındaki soruları soracak, hem de okulun fiziksel olanaklarını yerinde inceleme imkanı bulacak.

Yıl boyu düzenlenmeye devam edecek tanıtım günleri okulun websitesinden takip edilebilir. İlk tanıtım günü etkinliği 5 Ekim’de saat 13.30-16.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Tanıtım günü programına buradan ulaşabilirsiniz.

Avion Training, Türk Sivil Havacılık Otoritesi ve Avrupa Sivil Havacılık Otoritesi (EASA) tarafından yetkilendirilmiş uluslararası bir uçuş okuludur. PPL (Hususi Pilot Lisansı), EASA Entegre ATP (Havayolu Nakliye Pilotu Lisansı), FI ve MEP (Multi Engine Piston) yetkilerine, yakın zamanda, EASA onaylı PPL, CPL, Night Rating, Instrument Rating ve FI, CRI, IRI ve Instructor Seminar yetkilerini de dahil etmiştir. Ayrıca, Avion Training Uçuş Okulunun Dalaman Havalimanı’ndaki mevcut filosu ile PIC (Pilot in command) olarak uçuş saati yapabilirsiniz.Avion Training Uçuş Okulu ücretsiz uçuracak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Student pilot ~ 9 ay önce
Dalaman Havalimanı’nda 3 adet uçak ve 1 adet simulatör mevcut, Hollanda’daki merkezde 12 uçak ve 2 simulatör ile operasyon gerçekleştirmekte.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
X ~ 10 ay önce
Bu kucukler tatli ya kiyamam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cpt Black - instructor pilot ~ 10 ay önce
Tesisler ve imkanları guzel. Yaklasımları AFA ve AYJET'ten cok farklı. Dürüst ve kibar tutumları dikkatimi cekti. İşin içinde bir Avrupalılık oldugunu fark ediyorsunuz. Bir de EASA lisansı veriyor... Halen AFA, AYJET ve ER-AH'ta öpülmeye ve zaman kaybetmeye gerek var mı sizce? Bu okula gitmeyenin gidecegi tek okul Polonya'da olur ancak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 10 ay önce
Avion Training de mı egitmensiniz?
aday ~ 10 ay önce
web sitelerindeki tesisler guzel cidden . ama bana turkiyede degil o yerler gibi geldi sanki hollanda daki tesisleri.
EASA ATP ~ 10 ay önce
Tesisler Dalaman Havalimanındaki Avion Training, bizzat seçmelerde gördüm
FO ~ 10 ay önce
Easa vermeleri iyi bir alternatif. Malum suan herkes lisansini easa yapmaya calisiyor. cevremde kac adam var bilmiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000