19 Ağustos 2015, Çarşamba 12:19:13

AtlasGlobal kabin memuru alacak

AtlasGlobal Havayolları, kabin memuru alımı devam ediyor.
  • evet merve afa atlanctic flight Alasglobalin okuludur basvurunu oraya yapiosun egtiim aliyosun daha sonrada ucmaya basliyosun basvurmanizi isterdim .
  • http://www.airporthaber.com/dhmi-haberleri/shui-ogrencileri-dhmi-kadrolarini-geri-istiyor.html
  • Her şirketin iyi ve kötü yanları var. Atlasta kabin memuru olmak istiyorsanız öncelikte hep şirketin sizden daha çok şey istediğini bilin .. Yolcu memnuniyeti, yolcu memnuniyeti, yolcu memnuniyeti ... Ama en ufak şeyde güler yüz priminizin kesileceğini ekipleri motive edici hiçbir uygulama olmadığını.. İyi şeylerin taktir edilmediği fakat olumsuz birşeyde hemen ekiplerin şirkete çekildiğini .. Maaşların sabit olduğunu bütün kabin ekibine aşağı yukarı aynı maaşın yatırıldığını ve çok güzel ayarlandığı için itiraz bile edemediğinizi ( güleryüz alamamışsınız bahanesi ) bunların dışında aile şirketinde çalışıyomuşsunuz hissininde çok güzel olduğu amir memur ilişkisi değil abla kardeş ilişkisinin oluştuğu , kokpit ve kabin ekibinin gerçekten uyum içinde çok zevkli uçuşlar geçirdiğini bilin. Ben atlastan türk hava yollarına geçen biri olarak giderken burukluk hissi duydum. Ekipler gerçekten maaş konusunda hakkını alabilse herkesin Atlasta mutlu olucağına eminim.
  • Önce elindekilere sahip çıksın değer versin de yeni eleman kalsın,uçan şef ister bugün,yarın ise heryere gönderir hem şef olursun hem km

AtlasGlobal Havayolları, kabin memuru alımı devam ediyor.

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden AtlasGlobal Havayolları, artan ihtiyacı karşılayabilmek için kabin memuru alımı yapacak.

İşte AtlasGlobal'in kabin memuru ilanı;

Genel Nitelikler
Türk ve yabancı uyruklu
19-30 yaş aralığında,
1.65 cm -1.80 cm boy aralığında ve boy/kilo orantısına sahip,
En az lise veya dengi okul mezunu,
Orta seviye İngilizce bilen
SHGM tarafından yetkilendirilmiş olan sağlık kuruluşlarından alınmış ve SHT-OPS-Sağlık (Madde 6) gerekliliklerine uygun sağlık raporuna sahip

Başvurularınızı kabin@afa.aero adresine yapabilirsiniz

AtlasGlobal kabin memuru alacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

Basvuru yap ~ 3 yıl önce
evet merve afa atlanctic flight Alasglobalin okuludur basvurunu oraya yapiosun egtiim aliyosun daha sonrada ucmaya basliyosun basvurmanizi isterdim .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yardım edin ~ 3 yıl önce
http://www.airporthaber.com/dhmi-haberleri/shui-ogrencileri-dhmi-kadrolarini-geri-istiyor.html

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabin memuru ~ 3 yıl önce
Her şirketin iyi ve kötü yanları var. Atlasta kabin memuru olmak istiyorsanız öncelikte hep şirketin sizden daha çok şey istediğini bilin .. Yolcu memnuniyeti, yolcu memnuniyeti, yolcu memnuniyeti ... Ama en ufak şeyde güler yüz priminizin kesileceğini ekipleri motive edici hiçbir uygulama olmadığını.. İyi şeylerin taktir edilmediği fakat olumsuz birşeyde hemen ekiplerin şirkete çekildiğini .. Maaşların sabit olduğunu bütün kabin ekibine aşağı yukarı aynı maaşın yatırıldığını ve çok güzel ayarlandığı için itiraz bile edemediğinizi ( güleryüz alamamışsınız bahanesi ) bunların dışında aile şirketinde çalışıyomuşsunuz hissininde çok güzel olduğu amir memur ilişkisi değil abla kardeş ilişkisinin oluştuğu , kokpit ve kabin ekibinin gerçekten uyum içinde çok zevkli uçuşlar geçirdiğini bilin. Ben atlastan türk hava yollarına geçen biri olarak giderken burukluk hissi duydum. Ekipler gerçekten maaş konusunda hakkını alabilse herkesin Atlasta mutlu olucağına eminim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Önce elindekilere sahip çıksın değer versin de yeni eleman kalsın,uçan şef ister bugün,yarın ise heryere gönderir hem şef olursun hem km

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000