10 Haziran 2018, Pazar 10:35:25

Atlasglobal filosuna bir uçak daha katıldı

Geçtiğimiz aylarda Skytrax tarafından 4 yıldızla ödüllendirilen Atlasglobal, hizmet kalitesini artırmak ve Türkiye’nin turizmdeki rekor hedefine destek vermek için çalışmalarına devam ediyor.
  • Şirket Fo’larına kötü muamele, kabin ekiplerine köle gibi davranırsanız kimseden fedakarlık beklemeyin, aidiyet beklemeyin. Kaptan kaptana uçmaya başlamışsınız. Daha da artacak merak etmeyinz. Uzun senelerdir şirkette olan kaptanlar şirkete bu durumları anlatmaya çalıştılar lakin öyle bir yönetim var ki düşman başına
  • Yönetimsel olarak öğretmen pilotlarını bile elinde tutamayan şirket pilot bulamadığından dolayı uçak kiralıyor.bu değirmen ne kadar taşıma suyla böyle döner şüpheli.Allah kaza bela vermesin işşallah.
  • Somon momon World focus vardı düştü bırakın güvensiz yerleri
  • 10 yaşındaki Uçak , Uçuş yaşı olarak gayet iyi bir yaş , İlgi İkram Konfor Pegasus tan gayet iyi Pegasus un Uçakları yeni de ne işe yarıyor her uçuş rezalet boynunuz 1.70 üzerindeyse dizleriniz sürtünmeden yanıyor zaten operasyonel hesaplama hataları cabası her uçuş rötar , KLM , BRİTHİS AİRWAYS , AİR FRANCE hava yolu şirketleri kötümü 20 yaşındaki uçaklar hala operasyonlara devam ediyor , Onlar yolcularını önemsemiyor mu ? Amerika'nın Önemli Hava Yolu Şirketlerinin Uçak Filolarına Bakın Hala MD 88 ler 90 lar var bence eleştiri yaparken biraz daha araştırma yapın ben defalarca uçtum ATLAS ile Türkiye'de bir çok Özel Hava Yolu şirketinden Hem verdiği Hizmet Hemde Fiyat olarak çok daha ekonomik ve sürekli kendini geliştirme çabasında , Bu arada uçak 10 küsür yaşında bilmeden yorum yapmayın , Kuyruk Tescil Numarasını googleye yazın Uçağın Seceresini Planespotters den inceleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz aylarda Skytrax tarafından 4 yıldızla ödüllendirilen Atlasglobal, hizmet kalitesini artırmak ve Türkiye’nin turizmdeki rekor hedefine destek vermek için çalışmalarına devam ediyor.

Mayıs ayında filosuna iki adet Airbus A330'u dahil eden AtlasGlobal, yaz sezonu çalışmaları kapsamında bir uçağı daha filosuna kattı. Tacikistan merkezli havayolu şirketi Somon Air'den filoya katılan Boeing 737-800 tipi yolcu uçağı geçtiğimiz Pazartesi günü Türkiye'ye getirildi.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda AtlasGlobal renklerine boyanan EY-787 kuyruk tescilli yolcu uçağı, yeni renklerine büründükten sonra dün Atatürk Havalimanı'na getirildi.

Uçağın kısa süre içerisinde ticari seferlere başlayacağı öğrenilirken, AtlasGlobal renklerine boyanan uçak Mustafa Sandıkçı tarafından görüntülendi.

İşte AtlasGlobal filosunun en yeni üyesi

©AirportHaber.com

Atlasglobal filosuna bir uçak daha katıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Elinizi öperim... ~ 13 gün önce
Şirket Fo’larına kötü muamele, kabin ekiplerine köle gibi davranırsanız kimseden fedakarlık beklemeyin, aidiyet beklemeyin. Kaptan kaptana uçmaya başlamışsınız. Daha da artacak merak etmeyinz. Uzun senelerdir şirkette olan kaptanlar şirkete bu durumları anlatmaya çalıştılar lakin öyle bir yönetim var ki düşman başına

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tecrübelipilot ~ 13 gün önce
Yönetimsel olarak öğretmen pilotlarını bile elinde tutamayan şirket pilot bulamadığından dolayı uçak kiralıyor.bu değirmen ne kadar taşıma suyla böyle döner şüpheli.Allah kaza bela vermesin işşallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Somon ~ 13 gün önce
Somon momon World focus vardı düştü bırakın güvensiz yerleri

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emre ~ 13 gün önce
10 yaşındaki Uçak , Uçuş yaşı olarak gayet iyi bir yaş , İlgi İkram Konfor Pegasus tan gayet iyi Pegasus un Uçakları yeni de ne işe yarıyor her uçuş rezalet boynunuz 1.70 üzerindeyse dizleriniz sürtünmeden yanıyor zaten operasyonel hesaplama hataları cabası her uçuş rötar , KLM , BRİTHİS AİRWAYS , AİR FRANCE hava yolu şirketleri kötümü 20 yaşındaki uçaklar hala operasyonlara devam ediyor , Onlar yolcularını önemsemiyor mu ? Amerika'nın Önemli Hava Yolu Şirketlerinin Uçak Filolarına Bakın Hala MD 88 ler 90 lar var bence eleştiri yaparken biraz daha araştırma yapın ben defalarca uçtum ATLAS ile Türkiye'de bir çok Özel Hava Yolu şirketinden Hem verdiği Hizmet Hemde Fiyat olarak çok daha ekonomik ve sürekli kendini geliştirme çabasında , Bu arada uçak 10 küsür yaşında bilmeden yorum yapmayın , Kuyruk Tescil Numarasını googleye yazın Uçağın Seceresini Planespotters den inceleyebilirsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nedir ~ 11 gün önce
operasyonel hesaplama hataları nedir Emre bey?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000