04 Ağustos 2017, Cuma 10:30:23

Atılım Ünivesitesi yeni uçağını getirdi

Ankara’da bulunan Atılım Üniversitesi, pilotaj bölümü öğrencilerinin eğitimlerinde kullanmak üzere Tecnam P2008 model uçak aldı.
  • HAYIRLI OLSUN
  • Al o uçakla keskin dönüş,spin yap alnını öpeyim.atılım üniversitesinin sayın sahipleri bu adam ı lütfen inceleyin.o sivil havacılığın yüz karası.thk uçuş okulunu,thk üniversitesini Yok eden insan.utansa piyasadan çekilir.insanın olmadığı yerde etiketiyle genel mdr oldu.onu gnl mdr yapanlar hapislerde süründü.kul hakkından dolayı thk dan kaçtı ama allahın tokmağı birgün onu bulacak.eden bulur.
  • Turkkuşu uçuş akademisini batirdi...sira atilim universitesinde.. Gerçi atilim thk gibi emekli albay cenneti degildir herhalde.. Şeyine tekmeyi vururlar taniyinca...
  • Biraz akliniz calisiyorsa giraydan uzak durun.etiketini iyi satan ama yoneticilik vasfi olmayan biri.thk icin de ayni uyarilari yaptik.dinleyen olmadi.simdi hepsi agliyo buralarda.

Ankara’da bulunan Atılım Üniversitesi, pilotaj bölümü öğrencilerinin eğitimlerinde kullanmak üzere Tecnam P2008 model uçak aldı.

Atılım Üniversitesi, pilotaj bölümü öğrencileri için ilk uçağını satın aldı. Tecnam model uçak, bu uçakların Türkiye distribütörü Eker Havacılık’ın sahibi Hüseyin Eker tarafından Atılım Üniversitesi Uçuş İşletme Müdürü Giray Hürgezen’e teslim edildi.  Mayıs ayında Eker Havacılık tarafından İtalya’daki Tecnam fabrikasından alınarak Türkiye’ye getirilen uçak Atılım Üniversitesi’nin Esenboğa Havalimanı’ndaki hangarına çekildi.

Tecnam P2008 uçağının teknik özellikleri:

Gövde yüksekliği: 2.67 mt – 8.76 ft
Gövde uzunluğu: 6.97 mt – 22.87 ft
Kanat:   9 mt – 29.5 ft
Kabin yüksekliği:  0.91 mt – 3 ft
Kabin genişliği:  1.14 mt – 3.74 ft
Koltuk kapasitesi: 2
Yakıt kapasitesi: 2 x 55 lt – 2 x 14.5 US Gal

©AirportHaber.com ÖZEL

Atılım Ünivesitesi yeni uçağını getirdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

EH NEDİYELİM ~ 11 ay önce
HAYIRLI OLSUN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Abdulrezzak giray ~ 11 ay önce
Al o uçakla keskin dönüş,spin yap alnını öpeyim.atılım üniversitesinin sayın sahipleri bu adam ı lütfen inceleyin.o sivil havacılığın yüz karası.thk uçuş okulunu,thk üniversitesini Yok eden insan.utansa piyasadan çekilir.insanın olmadığı yerde etiketiyle genel mdr oldu.onu gnl mdr yapanlar hapislerde süründü.kul hakkından dolayı thk dan kaçtı ama allahın tokmağı birgün onu bulacak.eden bulur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
batir... ~ 11 ay önce
Turkkuşu uçuş akademisini batirdi...sira atilim universitesinde.. Gerçi atilim thk gibi emekli albay cenneti degildir herhalde.. Şeyine tekmeyi vururlar taniyinca...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
amin ~ 11 ay önce
tez zamanda uyanmazsa atılımın da sonu olur. baştan ayağa tehlike adam
Klan ~ 11 ay önce
Biraz akliniz calisiyorsa giraydan uzak durun.etiketini iyi satan ama yoneticilik vasfi olmayan biri.thk icin de ayni uyarilari yaptik.dinleyen olmadi.simdi hepsi agliyo buralarda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000