21 Eylül 2017, Perşembe 21:42:16

Atatürk Havalimanı'nda yürekleri ağızlara getiren olay

Atatürk Havalimanı'ndan Ercan'a gitmek üzere kalkan TC-KON tescili jet, acil iniş yapmak isterken pistten çıktı.
  • şu ARFF ye sallayan arkadaşlar bi isminizi verin de millet delikanlı görsün. Toplumda pısırık ve ezik olmaya devam edeceksiniz. banka bakiyenizi bilmem ama insanlık karakteriniz eksilerde hadi öptüm.
  • Allaha şükür ekip arkadaşlarımız her zaman olduğu gibi olaya anında müdahale etmiş ve muhtemel bir can kaybının önüne geçmişlerdir. Arkadaşlarımıza geçmiş olsun.
  • Can kaybı olmaması çok sevindirici. Önemli olan o. Maddi kayıplar bir şekilde telafi edilir.
  • Asker kökenlimiymiş?

İstanbul'dan Ercan'a gitmek üzere havalanan TC-KON tescilli özel uçak iniş takmında arıza bildirdi. Kalktıktan sonra tekrar Atatürk Havalimanı'na inen uçak pistten çıktı. Alev aldığı belirtilen uçakta kaptan pilot dahil 4 kişi bulunduğu öğrenildi.

Olay yerine çok sayıda itfaiye ve ambulans sevk edildi. ARFF ekiplerinin hızlı müdahalesi sonucu alev alan uçak kısa sürede söndürüldü.

TC-KON kuyruk tescilli uçağın kırıma uğramasının ardından Atatürk Havalimanı'na 05-23 pistinden iniş yapılıyor. TC-KON tescili Cessna Citation 650 tipi uçağın Azerbaycanlı bir işadamının birkaç ay önce satın aldığı öğrenildi. Uçağın pilotunun isminin M.K olduğu öğrenildi.


Atatürk Havalimanı'nda yürekleri ağızlara getiren olay

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (50)

DNZ ~ 9 ay önce
şu ARFF ye sallayan arkadaşlar bi isminizi verin de millet delikanlı görsün. Toplumda pısırık ve ezik olmaya devam edeceksiniz. banka bakiyenizi bilmem ama insanlık karakteriniz eksilerde hadi öptüm.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
crazy firefighter ~ 9 ay önce
Allaha şükür ekip arkadaşlarımız her zaman olduğu gibi olaya anında müdahale etmiş ve muhtemel bir can kaybının önüne geçmişlerdir. Arkadaşlarımıza geçmiş olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçağın fotolarına bak ~ 9 ay önce
Yahu uçak öyle bir yanmış ki geriye birşey kalmamış, sen kalkmış iyi iş çıkardık diye seviniyorsun. Neyi söndürdünüz ???
geçmiş olsun ~ 9 ay önce
Can kaybı olmaması çok sevindirici. Önemli olan o. Maddi kayıplar bir şekilde telafi edilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Malta ~ 9 ay önce
Asker kökenlimiymiş?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Türk Askeri ~ 9 ay önce
Evet öyle. Sıkıntı mı var?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000