15 Temmuz 2016, Cuma 23:27:14

Atatürk Havalimanı'nda tank sesleri

Atatürk Havalimanı girişi tanklar tarafından tutuldu, hava sahası da uçuşlara kapatıldı.
  • Darbe olacaksa gece insanların uyuduğu bir saatte olur böyle yoğun bir saatte darbe yapılmaz. Ben darbe görmedim hayatımda hiç ama bunu ben bile bilebiliyorsam bu askerler nasıl bilemezler bunu anlamıyorum. Ama mizansen olsun diye darbe yapılmaz da. Mit daha önceden istihbarat alıp tedbir alınmış ve bazı şeyler de önlenmiş olabilir o yüzden organizasyon yönüyle hatalı olmuş olabilir. Anlaşılacağı gibi şu an hava puslu ne olduğunu anlamak için zamana ihtiyacımız var. Hem bu olayı kimin yaptığı ile ilgilenmekten ziyade bu olayın ülkemize olacak siyasi ve özellikle ekonomik etkileri, diğer ülkeler nazarındaki durumumuz hakkında kafa yormak daha yararımıza olacaktır kanısındayım.
  • Darbe olacaksa gece insanların uyuduğu bir saatte olur böyle yoğun bir saatte darbe yapılmaz. Ben darbe görmedim hayatımda hiç ama bunu ben bile bilebiliyorsam bu askerler nasıl bilemezler bunu anlamıyorum. Ama mizansen olsun diye darbe yapılmaz da. Mit daha önceden istihbarat alıp tedbir alınmış ve bazı şeyler de önlenmiş olabilir o yüzden organizasyon yönüyle hatalı olmuş olabilir. Anlaşılacağı gibi şu an hava puslu ne olduğunu anlamak için zamana ihtiyacımız var. Hem bu olayı kimin yaptığı ile ilgilenmekten ziyade bu olayın ülkemize olacak siyasi ve özellikle ekonomik etkileri, diğer ülkeler nazarındaki durumumuz hakkında kafa yormak daha yararımıza olacaktır kanısındayım. Umarım en kısa zamanda bu acı ve bir o kadar da trajikomik olayın etkilerini atlatır ve normal yaşayışımıza geri dönebiliriz.
  • Borsa ne zaman 80 bin üzerine çıksa ya gezi olur, ya bomba patlar ya da şimdiki gibi darbe oluyor.
  • beter olsun akp liler..hepinizin sonu zindan. ya herro ya merro.

Bugün akşam saatlerinde başlayan hareketlilik sonrası Esenboğa ile birlikte İstanbul hava sahası da uçuşlara kapatıldı. Atatürk Havalimanı önüne tanklar park etti.

Ülkeye yolcu giriş çıkışı durduruldu.

 

 

Atatürk Havalimanı'nda tank sesleri

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Yorumu yayınlayın lütfen ya ~ 2 yıl önce
Darbe olacaksa gece insanların uyuduğu bir saatte olur böyle yoğun bir saatte darbe yapılmaz. Ben darbe görmedim hayatımda hiç ama bunu ben bile bilebiliyorsam bu askerler nasıl bilemezler bunu anlamıyorum. Ama mizansen olsun diye darbe yapılmaz da. Mit daha önceden istihbarat alıp tedbir alınmış ve bazı şeyler de önlenmiş olabilir o yüzden organizasyon yönüyle hatalı olmuş olabilir. Anlaşılacağı gibi şu an hava puslu ne olduğunu anlamak için zamana ihtiyacımız var. Hem bu olayı kimin yaptığı ile ilgilenmekten ziyade bu olayın ülkemize olacak siyasi ve özellikle ekonomik etkileri, diğer ülkeler nazarındaki durumumuz hakkında kafa yormak daha yararımıza olacaktır kanısındayım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 2 yıl önce
Darbe olacaksa gece insanların uyuduğu bir saatte olur böyle yoğun bir saatte darbe yapılmaz. Ben darbe görmedim hayatımda hiç ama bunu ben bile bilebiliyorsam bu askerler nasıl bilemezler bunu anlamıyorum. Ama mizansen olsun diye darbe yapılmaz da. Mit daha önceden istihbarat alıp tedbir alınmış ve bazı şeyler de önlenmiş olabilir o yüzden organizasyon yönüyle hatalı olmuş olabilir. Anlaşılacağı gibi şu an hava puslu ne olduğunu anlamak için zamana ihtiyacımız var. Hem bu olayı kimin yaptığı ile ilgilenmekten ziyade bu olayın ülkemize olacak siyasi ve özellikle ekonomik etkileri, diğer ülkeler nazarındaki durumumuz hakkında kafa yormak daha yararımıza olacaktır kanısındayım. Umarım en kısa zamanda bu acı ve bir o kadar da trajikomik olayın etkilerini atlatır ve normal yaşayışımıza geri dönebiliriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
darbe ~ 2 yıl önce
Borsa ne zaman 80 bin üzerine çıksa ya gezi olur, ya bomba patlar ya da şimdiki gibi darbe oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alakası yok ~ 2 yıl önce
Bu darbe degil, biz darbe gördük yaşadık. Darbe böyle yapılmaz. Sokaga cıkıp trtyi 3 5 kişi ile basıp darbe yapılmaz. Yemwdik yani bu tiyatroyu.
Vatan hainleri ~ 2 yıl önce
Aşağılık köpek...Hepinizi atacağız bu şirketten
rusyadan ~ 2 yıl önce
beter olsun akp liler..hepinizin sonu zindan. ya herro ya merro.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rusyadana ~ 2 yıl önce
Turkiyeden olmadigin belli. Aldin mi cevabini. Ya herro ya merro...... kacma simdi herroyla meerro seni bekliyorrr.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000