11 Eylül 2012, Salı 15:55:37

ASKERİ TÖRENLE UĞURLANACAK

Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmeleri Derneği'nin kurucularından Erdoğan Keskin Bursa'da vefat etti...
  • Bursa ve Türkiyede sivil havacılığın gelişmesinde rol oynayan Erdoğon KESKİN kaptanımıza allahtan rahmet,ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyorum.
  • Havaciligin duayenlerinden sevgili Ergoan KESKiN'i kaybetmenin uzuntusunu yasiyoruz. ALLAH tan rahmet dlerim, isiklar icerisinde yat Abim, kaptanim. Gerde biraktiklarina sabir ve metanet dilerim.
  • Kabrin cennet olsun erdogan abim,yerin doldurulamaz
  • Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Bursa meydan'ında ki sohbetlerimizi özlemle anıcaz Erdoğan hocam.....

Töshid'in kurucularından Erdoğan Keskin'in cenazesi 13 Eylül Perşembe günü Bursa'daki Dikkaldırım Mahallesi'ndeki Mihraplı Camii'nde kılınacak öğle namazından sonra defnedilecek. Keskin askeri törenle ebediyete uğurlanacak.

Sönmez Havayolları'nda görevli Erdoğan Keskin, Mehmet Safi Ergin (İstanbul Havayolları), Aydın Ertüzün (Tur Avrupa), Nizamettin Akal (Akkurt Havacılık), Aydın Uzunçarşılı (Noble Air), İsmet Erüstün (Sivil Havacılık eski Genel Md.), Muharrem Er (Star Havacılık), Haydar Gürsan (Em Air) ve Tanju Tezgel (Nergis Havacılık) ile birlikte 1989 yılında bir araya gelerek TÖSHİD’i kurmuş ve İstanbul Valiliği Dernekler masasına kaydettirmişti.

 

ASKERİ TÖRENLE UĞURLANACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Şezayi COŞKUN ~ 6 yıl önce
Bursa ve Türkiyede sivil havacılığın gelişmesinde rol oynayan Erdoğon KESKİN kaptanımıza allahtan rahmet,ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mustafa altunay ~ 6 yıl önce
Havaciligin duayenlerinden sevgili Ergoan KESKiN'i kaybetmenin uzuntusunu yasiyoruz. ALLAH tan rahmet dlerim, isiklar icerisinde yat Abim, kaptanim. Gerde biraktiklarina sabir ve metanet dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Osman nuri cengiz ~ 6 yıl önce
Kabrin cennet olsun erdogan abim,yerin doldurulamaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Peyvent Ruşen ERKAN ~ 6 yıl önce
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Bursa meydan'ında ki sohbetlerimizi özlemle anıcaz Erdoğan hocam.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000