26 Kasım 2009, Perşembe 08:16:34

Asker'den Kayseri Havaalanı açıklaması...

Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nca, Kayseri Havalalanı'ndaki manken askerlere ilişkin habere yönelik açıklama yapıldı.
  • Olay döndü dolaştı asker sivil'e geldi yine
  • "Gönderdiğiniz yorumlar, editör onayından geçmesi durumunda yayınlanacaktır." ibaresini yazıyorsunuz ama g...zekalı gibi edepsiz kelimelerin geçtiği yorumları yayınlıyorsunuz. Daha itinalı olmanızı bekliyoruz.
  • adamın verdiği oran gerçekten doğruymuş.yok sivil in içinde askerin ne işi varmış yok askerin içinde sivilin ne işi varmış.yok asker yaıtşta manken görevdeymiş.saçma sapan yorumlar.artık nesinin verdiği bu oranları değiştirecek bişeyler yapın insanlarımız için lütfen.
  • Askeri Havalanlarının olduğu şehirlere Sivil havaalanları yapmayı düşünüyor musunuz?

Haberin yüzeysel olarak elde edilmiş görüntü ve bilgiye dayandığı belirtilen bilgi notunda, "Gösterilen silahlar, envanterden çıkartılmış kullanılmayan silah sistemleri olup, mankenler ile birlikte pasif savunma tedbirleri kapsamında asli hedeflerin korunması ve aldatma maksatlı destek unsurlarıdır. Bu husus uluslararası kabul gören bir yöntemdir" denildi.

Tedbirlerinin bu şekilde açıklanmasının zafiyete neden olabileceği ifade edilen notta şu ifadeler kullanıldı: "Komutanlığımıza ait birliklerinin çevre emniyeti, yönergeler çerçevesinde görevli personel tarafından sağlanmakta olup, bu konuda gerekli hassasiyet sergilenmektedir.''

(Sabah)

Asker'den Kayseri Havaalanı açıklaması...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 8 yıl önce
Olay döndü dolaştı asker sivil'e geldi yine

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
"Gönderdiğiniz yorumlar, editör onayından geçmesi durumunda yayınlanacaktır." ibaresini yazıyorsunuz ama g...zekalı gibi edepsiz kelimelerin geçtiği yorumları yayınlıyorsunuz. Daha itinalı olmanızı bekliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
adamın verdiği oran gerçekten doğruymuş.yok sivil in içinde askerin ne işi varmış yok askerin içinde sivilin ne işi varmış.yok asker yaıtşta manken görevdeymiş.saçma sapan yorumlar.artık nesinin verdiği bu oranları değiştirecek bişeyler yapın insanlarımız için lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Askeri Havalanlarının olduğu şehirlere Sivil havaalanları yapmayı düşünüyor musunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000